Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki próbálta az alábbi fogyókú...

Aki próbálta az alábbi fogyókúrák valamelyikét, sikerült-e fogynia és ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés

1.

3 napig zabkása

3 napig rizs

3 napig gyümölcs

3 napig zöldség


2.

1. nap:1, 5 kg alma

2. nap:0, 5 kg párizsi

3. nap:0, 5 kg sajt (lehetőleg sovány)

4. nap:1, 5 kg héjában főtt krumpli

5. nap:0, 5 kg sovány főtt marhahús

6. nap:1, 5 l tej+5 Abonett

7. nap:10 db kemény tojás

8. nap:1, 5 l tea+5 Abonett

9. nap:0, 5 kg virsli

10. nap:0, 75 kg tehéntúró


Azt is írd le légyszi, hogy hány kilóról indultál! Köszi


2011. márc. 7. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan hülye ember, aki ezt kipróbálná.
2011. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, én kipróbáltam mindkettőt, az első után pszichiátrián kezeltek, mert egyfolytában azt ismételgettem, hogy ,,nem akarok több zabpelyhet", a második alatt meg csak szimplán éhenhaltam.
2011. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
szerintem inkább csináld a 90 naposat vagy keress valami 1200 kalóriás étrendet... amugy hány centi és hány kiló vagy hogy ilyen szar fogyókúrát akarsz csinálni:S ne haragudj de szerintem önkínzás...2.nap már eleged lesz az egyhangú kajákból
2011. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

160 cm vagyok és 67 kg.

Az elsőt már megcsináltam egyszer, lement vele 4 kg, szeretem a zabkását, a rizs volt keményebb, a gyümölcs, zöldség tuti, annyit ettem, amennyit akartam. Utána még leadtam 5 kg-ot, amikor visszatértem a rendes étkezéshez (liszt és cukor nélkül, kisebb mennyiségekkel).

A másodikat is elkezdtem, azzal sem volt gondom, csak családi okok miatt abba kellett hagynom.

Most terhesség alatt jött vissza 7 kg, azt szeretném leadni.

Kíváncsi vagyok, mások mire jutottak ezekkel a fogyókúrákkal, úgyhogy miután láthatjátok, hogy nem kezelnek sem a pszichiátrián, és éhen sem haltam, valaki válaszolna a kérdésemre érdemben is? Köszönöm.

2011. márc. 7. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

ezek a fogyókúrák radikálisak és baromi egészségtelenek. én elhiszem, hogy lement rólad a jóisten tudja, hány kiló egy hét alatt, de tudod az akkor is lemegy, ha semmit nem eszel, és attól még ugyanannyira egészségtelen. rajtam 15 kiló súlyfelesleg volt, lenyomok minden nap egy óra aerobicot(és ne jöjjön nekem senki azzal, hogy nincs rá pénz/idő, mert mondjuk egy rubint réka vagy norbi dvd-t ingyen le lehet tölteni netről, ahogy én is csináltam, ki lehet írni egy 200 forintos dvd-re és ha nem is naponta, de azért hetente mondjuk 3X lehet rá szánni egy órát...), napi 1200-1500 kalóriás étrenden vagyok, cukor helyett édesítőszert használok és 7 hét után 8 kg mínuszban vagyok. És mivel folyamatosan mozogtam fogyás közben, legalább vissza se fog jönni a fölösleg. De ha akarod, roncsold csak szét nyugodtan a szervezeted.

N/32

2011. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a mozgás nagyon egészséges, és nem 200 forintom meg 1 órám nincs, hanem nemrég műtöttek sérvvel, úgyhogy norbi kizárva. Mindennap sétálok 1-1,5 órát, egyelőre ennél többet nem tehetek. Egyébként köszönöm, hogy aggódsz az egészségemért, de VÁLASZOLNA VALAKI VÉGRE A KÉRDÉSEMRE IS?????
2011. márc. 7. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!