Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyettesíthetem a...

Mivel helyettesíthetem a születésnapi tortát?

Figyelt kérdés
Barátnőm a héten ünnepli a születésnapját, így nála sem maradhat el a hagyománnyá vált, gyertyás-tortás meglepetés :) Azonban idén az a különbség az eddigi évekhez képest, hogy jó ideje fogyókúrázik, így nem szeretném egy tortával kísértésbe vinni. Nincs valakinek valamilyen tuti tippje, hogy mivel helyettesíthetném a tortát úgy, hogy a hatás mégis megmaradjon? Mivel nem vagyok egy konyhatündér, egy diétás torta elkészítésével inkább nem próbálkoznék, maximum valamilyen sütés nélkülinek esnék neki :)
2011. márc. 1. 23:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

túrókrém gyümölccsel, tetejére olvasztott étcsoki

vagy csinálj zabkását gyümölcsökkel, vond be csokival és rá gyertya:)

joghurt torta, citromos túrós torta, túrósgolyók, kókuszgolyó zabpehellyel, zabpelyhes kekszes túrós sütö, zabpelyhes palacsinta

rápatorta, sütőtökös muffin, répás muffin

édeítőt használj mindehez

2011. márc. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, én biza a szülinapi tortával kivételt tennék.


Amúgy a nem ehető torta vicces. A többinek ÉN nem örülnék. Édesítősnek meg pláne, mert műanyag. (Persze ha a szülinapos egyébként használ édesítőt, akkor oké, de én pl. nem használok, inkább nem eszem édeset.)

2011. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Vagy van még egy ötletem! Rendelj neki update 1-es sütit, egy szelet tortát, és tegyél rá gyertyát. Ezt nyugodtan megeheti. Ha jól tudom: www.update1.hu

Egy alkalommal egy adagot is lehet rendelni.

2011. márc. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
szia! nagyon aranyos vagy, hogy ilyen figyelmes vagy, de szerintem is kivétel lehet a születésnap. ha nem, akkor a túrótortát ajánlom édesítővel elkészítve, sütés nélkül, édesítővel. csupa fehérje, tökéletes :) eheti bátran,és a rengeteg diétás sütivel ellentétben finom is.
2011. márc. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem a ferjem a DietABCbol rendelt, isteni finom, csokkentett kaloriamennyisegu tortat
2011. márc. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kösziköszi mindenkinek a szuper ötleteket!!!! :) Végülis a kísértés győzött, idő hiányában nem tudtam kreatívoskodni, pedig ez a hungarocelles megoldás nagyon tetszik :) Sebaj, majd jövőre! :)
2011. márc. 10. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!