Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megérné, hogy most vegyek egy...

Megérné, hogy most vegyek egy új nadrágot?

Figyelt kérdés
Elhatároztam,hogy holnaptól elkezdek fogyókúrázni mert a combomból és a hasamból leakarok fogyni(van mit de tényleg)és anya azt akarja,hogy vegyek magamnak új nadrágot szerdán,mert hogy mindig csak 2ben járok.. Én szerintem fölösleges lenne.. Meg ha lefogyok majd akkor meg új nadrágok kellenek akkor fölösleges lenne venni egy ujjat most,hogy akkor kidobjam. Ti mit tennétek a helyemben?
2011. febr. 28. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is 2 nadrágom van hétköznapokra és nagyon jól megvagyok velük. én nem vennék.
2011. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg vele hogy inkább olyan 1-2 hónap múlva, ha addig is betartod a fogyizást, mert nem éri meg addig, hacsaknem egy méret vagytok és nekiadod miután lefogytál.
2011. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy minek akarsz ujjat venni.
2011. márc. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó nem én akarok,hanem anyu de én most fölöslegesnek tartom..
2011. márc. 1. 05:00
 5/6 anonim ***** válasza:
most ez hulyen hangzik, de nekem 31-es nadrag kell, ami mar lotyog rajtam. szoval kellett nadragot vennem, mert mar csak 2 volt nekem is, des vettem 30ast az meg nagyon feszes, dehat belenovok :DDD
2011. márc. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szó amit keresel: újat.
2011. márc. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!