Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy a hasam. Milyen tornagyak...

Nagy a hasam. Milyen tornagyakorlatokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Alapvetően vékony típus vagyok, csak a hasammal van gondom... kicsit "kibuggyan" a nadrágomból... Milyen tornagyakorlatokat ajánlanátok rá? (Felülésen kívül!) Köszi.
2011. febr. 27. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
a felülés nem ér semmit, mert csak az izomréteget növeli alul, a zsír viszont rajta marad. jól összeállított étrend és aerob mozgás, ez a kulcsa a dolognak!
2011. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem is pont ez a bajom hogy vékony vagyok csak a hasam nagy és nem akarok diétázni csak sportolni

szerintem a felülés de inkább a lábemels a hasznos

2011. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

így igaz, ahogy az első leírta. A felülésekkel nagyobb kárt csinálsz, mint hasznot! Nő az izom, és csak tolja kifelé a zsírréteget!

Olyan edzés kell, ami a teljes testet átmozgatja, mint tudjuk, olyan nincs, hogy "csak innen", vagy "csak onnan" fogyjak.

Futás, úszás, szobabicikli, aerobic ezek a hatásosak:)


22N

2011. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!