Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam össze a kettőt?

Hogyan hozzam össze a kettőt?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és úgy érzem van rajtam egy pár kiló felesleg. Nem sok, inkább nagy darab vagyok és a hasamból szeretnék leadni. Most elkezdtem kicsit másabb ételeket enni, kerülöm a cukrot, nem fehér kenyeret eszek, vizet iszok csak. Emellett eljárok futni, és este 6 óra után már nem nagyon szoktam enni. Gondolom ez így eredményes lenne fogyás szempontjából (ha nem akkor írjátok meg mit csinálok rosszul). Viszont az a probléma hogy emellett meg kondizni járok heti 3-szor, és az esetek többségében csak este 7-8 fele tudok lemenni. Na most azt is tudom hogy kondi után elég fontos lenne a fehérjebevitel hogy rendesen edződjön az izmom, de most ha 10kor érek haza kondiból, most akkor vagy eszek hogy megfelelő legyen a kondinak, vagy betartom hogy 6 után nem eszek...


Szóval a kérdésem annyi, hogy mi lenne az olyan étel amit még akár este 11kor is ehetnék kondizás után úgy hogy az ne zavarjon bele a fogyásomba? (sajnos valami olcsóbb, készen vehető megoldás kéne, mivel az egyetem mellett pénz és idő az kevés van:S) köszi előre is a segítséget!


2011. febr. 21. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
natúr csirke, párolt zöldség vagy öntet nélküli saláta
2011. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tévhit ez a 18 óra utáni nem evés!!! Ehetsz nyugodtan,pláne ha 22 -kor mész haza a kondiból. Persze ne szalonnát kenyérrel.hanem: kefír,túró, 1-2 tojás,hamlet, zöldségek ,ilyesmik. Meglátod ha ilyeneket eszel,fogyni is hamarabb fogsz. Ha nem eszel este,akkor lassul az anyagcseréd, és így kizárásos alapon a fogyás is stagnálni fog. Én is hasonló cipőben jártam későn értem haza a kondiból,és ilyesmiket ettem. A kilók meg olvadtak. 73 kg-ról fogytam le 64-re. Kb.2-3 hónap alatt.

Sok sikert


30 L

2011. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!