Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este nem szabad enni gyumolcsot?

Este nem szabad enni gyumolcsot?

Figyelt kérdés
Fogyozom. Este 1 almat sem ehetek? miert nem szabad este gyumit enni? irja le valaki. Nem banant! pl alma,narancs
2011. febr. 18. 17:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ehetsz almát is, és narancsot is. Banánt azért ne, mert abban sok a cukor.
2011. febr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mimdenhol azt hallom,hogy a gyumolcsot csak delig lehet enni. este csak zoldseget. de miert?
2011. febr. 18. 17:39
 3/21 anonim válasza:
100%
Igen , de én pl. azt megengedem magamnak inkább minthogy csokit egyek, vagy valami mást amit már nem kellene este fele.
2011. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
szerintem ez hülyeség ha rendszeresen mozogsz.Én azért nem szoktam nagyon gyümölcsöt enni mert akkor nem tudok elaludni mert valahogy felpörget 1 kicsit.
2011. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ehetsz este almát, nem fogja gátolni a fogyást!!!
2011. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már. ez olyan dolog ha egész nap nem etted tele magad szénhidráttal akkor este egy vagy két almától nem lesz bajod, ugyanúgy fogysz. én most kicsit formásodni szeretnék, ezért minden nap edzek , figyelek a kajálásra is de van hogy vacsi után 10-11 körül megeszek egy-két almát vagy narancsot. (1körül fekszek le) nem híztam sőőt másfél kilót fogytam is , pedig nem a fogyás a célom.

persze ha rettenetesen szigorú diétán van valaki akkor estére már csak fehérjét jó enni, azaz egy kis natúr joghurt vagy sovány túró stb..

2011. febr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
csak 3 kilot akarok fogyni. de sok gyumolcsot eszek,es ezert nem fogyok le
2011. febr. 18. 17:44
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szeded: "de sok gyumolcsot eszek,es ezert nem fogyok le" , mert NEM a gyümölcstöl nem fogysz, ez nem igaz. Amit ezen kivül eszel, az a sok, nem a gyümölcs, ha sok gyümölcsöt eszel (kivéve a banánt és a szölöt), akkor inkább fogysz töle.
2011. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
ez az ,hogy semmmit nem eszek szinte csak zoldseg,gyumolcs semmi mas
2011. febr. 18. 17:54
 10/21 anonim ***** válasza:
Hány éves, milyen magas és hány kiló vagy? (Gondolom, lány)
2011. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!