Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 171 cm/53 kg vagyok. Az...

171 cm/53 kg vagyok. Az normális? Nagynak találom a hasam

Figyelt kérdés
L/18
2011. febr. 7. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, te is tudod, hogy ennyiből nem fogjuk tudni megmondani. Egy barátnőm 167/56, és baromi vékony. Szóval kétlem, hogy nagy lenne a hasad.
2011. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
54%
Szerintem a 171-hez ugy 57-58 kg kellene,sőt,a 60 sem lenne sok,hanem ideális..
2011. febr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ilyen kg/testmagasság aránnyal szuper karcsú lehetsz. Ennek ellenére a hasad persze lehet, hogy nem lapos, mert ahhoz izmosnak is kell lennie. Ezen diéta nem fog segíteni. Végezz sok hasizomgyakorlatot, ha lapos hasat szeretnél. Az is lehet ok, hogy puffadt a hasad.
2011. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kép nélkül tényleg csak találgatni lehet,de van egy ismerősöm 170/55 és 27%os a testzsírja.

Szóval a teste összetétele csont,zsír és minimális izomzat.Úszógumi,pipaszár lábak,pálca karok,általános puhaság,semmi feszesség.

Ezért nem számít a testsúly,mert semmit nem árul el az összetételről.

Ha zavar a pocak,csökkentsd a testzsírt és szedj fel pár kiló izmot.

2011. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!