Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyástól mennyire változott...

A fogyástól mennyire változott meg az életetek?

Figyelt kérdés
Persze, tudom, kicsi béna a kérdés, de mostanában úgy rá vagyok pörögve erre a fogyás témára, hogy szivesen olvasnám az élményeiteket:) Megfordulnak utánatok az utcán? Zökkenőmentesebb a ruhavásárlás? Mikor érzitek úgy, h bizony, ezért megérte ennyit szenvedni?:)
2011. febr. 4. 23:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Persze, tudom:) 3-4 hónapra gondoltam.
2011. febr. 5. 08:28
 12/12 anonim válasza:

Én olyan 15-20 kg-t adtam le, és szerintem a legjobb az volt, mikor ruhát kaptam/vettem, és ösztönösen a nagyokat néztem meg, mert még nem tudatosult bennem, hogy mennyivel kisebb kell már :)

Azóta sokkal könnyebben ismerkedek, kommunikálok, mindig is visszahúzódó voltam, alapjában ez nem változott, de már nincs bennem rossz érzés, és nem gondolom azt, hogy egy adott társaságban semmi keresnivalóm, és hogy én vagyok a legrondább...

Összességében azt mondanám, nagyon megéri :) És sok sikert!

2011. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!