Milyen eredményre számíthatok így?
Figyelt kérdés
egy héten kétszer atlétikára járok,és egy héten háromszor van tesióránk...minden este futok kb 2km-t akkor 1 hónap alatt lesz már valami változás??2011. jan. 22. 22:00
1/2 anonim válasza:
Milyen változás? Miben? Hány éves vagy? Férfi/nő? Milyen magas? Hány kiló? Van egy jól összeállított étrended? Ha igen, akkor az miből áll?
Ezek nélkül mégis mit mondjunk?
Egyébként meg a kajáláson múlik minden. Egy héten kétszer atlétikázni, meg a tesióra, meg minden este 2km. Ez tök jó, de mondjuk összesen éget kb. 3500 kcal-t Ami fél kiló testzsír kb. Ez a kalóriát viszont meg lehet enni kb. két nagy étkezésből... szóval a kaja a lényeg.
2/2 anonim válasza:
Igen valahogy úgy. Nagyjából 80%-ot jelent a táplálkozás. Ha az teljesen tökéletes, akkor a mozgással lehet rásegíteni, de ennyi, nem kell túlmisztifikálni, főleg ilyen tesióra szintű dolgokat.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!