Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok, valaki...

Kíváncsi vagyok, valaki sacc/kb megmondaná, hogy ez mennyi kalória lehet?

Figyelt kérdés

Reggeli: egy karéj barna, magvas kenyér vajjal, 2 kis szelet szalámival (valami szárnyas volt)

Ebéd: Rántotthús (szar menzás fagyasztott, amúgy ez is valami szárnyas), a mennyiség... Olyan 9-10 mcnuggets-nyi (1,5 átlagos rántotthús-szeletnyi :D), krumplipüré

Uzsonna: egy banán

Vacsora: 3 karajnyi ehérkenyér (vagyis ilyen pirítóskenyér) vajjal


Még 2-3 óra múlva hozzájön egy 115 g-os Activia müzlis joghurt.


Úgy 305 percet sétáltam és 25 percet kocogtam (nagy része ezeknek futópadon), meg egy átlagos sulis-adag lépcsőt megmásztam...


Tudom, hogy tuti pluszban vagyok, számértékeket egy gyakorlott kalóriaszámoló tudna mondani? Csak érdekel, hogy legyen átlátásom.


Igen, tudom, vannak ezek a kalóriatáblázatok, de nem sokat segítenek, mivel fogalmam sincs, miből mennyi grammot eszem :)


2011. jan. 20. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig méregetés nélkül nem megy...

míg kcal számlálóson voltam, mindig elővettem a konyhai mérleget, és lemértem az 50 g barnakenyeret, meg a 100 gramm paprikát, stb. Így tudtam PONTOSAN kiszámolni, miből mennyit eszem. (és sikeres volt!! =) )

Nem tudhatjuk mi - és te sem ha ránézel simán - h 1 szelet kenyér milyen vastag és milyen nagy, milyen tömör. 1 szelet kenyér lehet 70 kcal is, ha nagyon vékony, és pici, de lehet ennek a kétszerese is, ha vastagabb. De megpróbálo^m átlagolva:

kenyér: 120 kcal + 30 kcal szalámi + vaj 60 kcal

rántotthusi (350kcal) -> a szárnyas husi nem sok kcal, kb. 120/100 gramm, de az olaj amiben kisütőd, az rengeteg, + a fehér lisztes, zsemlemorzsás panír... magába szívja az olajat tökre. Krumplipüré (100 gramm krumpli 90 kcal) de ha vaj is volt benne, akkor számolj kb. 150-200 kcallal.

Banán: 100-120 kcal, attól függ mekkora volt.

Fehér kenyér, 3 db: 250-300 kcal, vaj 60-120 kcal, mennyiségtől függően.

joghurton meg rajtvan a kcalszám.

2011. jan. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Koleszban, meg menzán nehezen menne a méregetés.. :)

2011. jan. 22. 11:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes, ha mindent a legtöbbnek számolok, sincs meg a 2000 kcal.. Ilyen keveset ennék:O Lol.
2011. jan. 22. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!