Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki Sinkó Andrea 3in1 DVD-re...

Aki Sinkó Andrea 3in1 DVD-re tornázott/tornázik annak mennyi idő múlva látszott az eredmény és egy héten hányszor csinálta/csinálja?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 16:55
 1/3 anonim válasza:
Nekem meg van a DVD és egy darabig csináltam is, de abba hagytam egész hamar, mert csak rosszul esett én naponta karatézok minimum egy órát, tehát rendszeresen sportolok, fitt vagyok és még így is túl fárasztott...eredményt így nem tudok sajnos mondani de én majdnem minden nap csináltam egy jó két jétig és semmi nem látszott...de azt is hozzá kell fűznöm hogy azért nem 100%-osan csináltam mert tényleg túl fárasztott...hát sok sikert hozzá:)
2011. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én heti 4x csinálom már 2 hete és már most látszik egy kicsit(persze diétázom is mellette), igaz kell még 2-3 hét legalább amig igazán látványos lesz a válzotás. Csak ajánlani tudom. Kemény,megizzaszt,elfáradok de megéri!:)
2012. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sinkó Andrea dvd-t hol tudok beszerezni? Mert eddig csak youtubon tornáztam rá. De jó lenne, ha már meg tudnám venni a dvd-t. Köszönöm
2013. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!