Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki éhezéssel, sport...

Van aki éhezéssel, sport nélkül fogyott le? És akkor mit evett egyáltalán?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Van, de az nem közöttünk él!Úgy gondolod, hogy zabálsz, és nem sportolsz, és csak úgy magadtól lefogysz?
2011. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hmm. Itt vagyok..

Lefogytam 15kg-t. Napi 500kcal maximum, olyan 3-4 liter folyadék, 4hónap alatt...lassan ment, de azóta nem jött vissza csak most karácsony után 3-4kg. Most ugyanígy le szeretném adni. :D

Mit ettem?

Levest, nagyon sok zöldséglevest. Tejet ittam(engem meghajt nagyon durván), abonettet, kockasajtot, túrórudit, répát...

Ha gondolod, írj egy mailt ezzel kapcsolatban, szívesen válaszolok.

17L

2011. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Látom,megint vannak olyanok,akik csak néznek,de nem látnak. Írtam,hogy éhezéssel!!! Tehát nem zabálok. Pff..
2011. jan. 14. 18:05
 4/7 anonim ***** válasza:
éhezés és nem zabálás között elég nagy a különbség.
2011. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
A kérdező egy arrogáns nyomorék:D puszika
2011. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:még te is lehetsz az!:))))
2011. jan. 15. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Egyik osztálytársam 85 kg volt és nyár után visszajött a suliba, lefogyott 70kg-ra ugy, hogy egész nap ebédre evett csak,és akkor sem sokat. Nagyon csinos vékony lett, szeretnék énis olyan vékony lenni(mostépp azon vagyok) de én eszem normálisak, csak kenyeret nem eszek, nem nassolok nem iszom üditőt, és már énis fogytam 4 hét alatt majdnem 4 kilot:) És én azért sportolok minimum hetente 3x-4x, mert mondta hogy igaz, h lefogyott, viszont megnyúlt a hasán a bőr, és utálja:(
2011. jan. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!