Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 165 centi vagyok,47 kiló....

165 centi vagyok,47 kiló. Hízni szeretnék, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

nagyon nehezen tudok hízni, azaz, eddig még nem sikerült. szerintem eleget eszem, szinte folyton nassolok, bár a rendszerességgel nem törődöm. lehet, hogy ez a kulcsa a dolognak? tud valaki segíteni?

L.17


2011. jan. 9. 17:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

pont ugyan ezt kérdeztem én is egy 5 perccel ezelőtt, csak annyi különbséggel, hogy én lefogytam (genetikailag könnyebben hízok)

ergo a válaszokra én is kíváncsi vagyok :)

20 L (160/48)

2011. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

bőséges étkezések

tészták, húsok, krumpli, rizs, kenyér, méz, lkvár, tejtermékek, sajtok, dió, mandula, mogyoró,

sütik,

2011. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm!

ja hát igen, az elfelejtettem mondani, hogy vega vagyok, és nem eszem zsíros magvakat, mert bezsírosodik a bőröm. :D

2011. jan. 9. 18:22
 14/14 anonim válasza:
Szerintem is ideális testsúly ez. 167 cm vagyok és 48 kg de így is kövéreztek már le :D
2011. jan. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!