Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy pohár pepsi fogyókúra...

Egy pohár pepsi fogyókúra idején belefér?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

inkabb ma egy pohar, mint holnap 2 l

es a pohar ne legyen 1 literes kancso

2010. dec. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pepsi light. De amúgy még a sima is csak ne legyen sok.
2010. dec. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pepsi light, hagyjuk már, akkroa beetetés mint a szemét. Cukor helyett tele van még több káros anyagggal... Kérdező ha nem fél literes pohárról van szó, belefér. Akár heti 1-2 kocka étcsokoládé is, így a szervezeted nem fog kampányolni az édességmegvonás ellen. Sőt az étcsoki kis mennyiségben kifejezetten egészséges.
2010. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem. bocsi :S de fogyókúra alatt szénsavas üdítő egyáltalán nem ajánlott. Eleve is a cukros pepsi egészségtelen, mert sok benne a cukor a light, meg azért, mert olyan káros anyagokat tartalmaz ami hosszútávon nagyon durva mellékhatásokat vonhat maga után. Szerintem szokj le a pepsiről. inkább tea. Milyen szerencsés vagyok, hogy én utálom az ilyen dolgokat
2010. dec. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző kettő!


Valami forrást adjatok már ennek az igazolására, ha megkérhetlek titteket. Aszpartám tuti van benne az ízesítéshez, amiről elég sok mítosz kering, de én inkább abban hiszek, hogy kis mennyiségben nem káros, sokat meg úgy se tud bevinni egy pohár pepsi lighttal....

2010. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!