Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy napra jó ez? Továbbá mi a...

Egy napra jó ez? Továbbá mi a véleményetek erről? + ajánlanátok vmit, hogy mit változtassak, ha nem jó?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 főttojás + 1 félszelet piritós fokhagymával margarinnal + fehérjeturmix (1teáskanál + 2dltej)


Ebéd: fél pizza, aminek a kalóriatartalma 315kalória + hagymás-paradicsomos-salátaleveles saláta


Vacsora: 2 marék dió, ugyanolyan fehérjeturmix


Emellé 2l enyhén citromos (igazi citrommal) víz és fél l cukor nélküli zöldtea


18 éves vagyok, 160cm és 55kg. Szedek Béres cseppet és C-vitamint + még megennék az étkezések között tízóraira és uzsira 1-1 almát, és estefelé nyomnék 1 óra kardiot meg egy kis hastorna és fél óra hullahoppkarika.


2010. dec. 23. 23:17
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
Na aztán te becélsz haxorka :P Olvasni sem tudsz, agyon tolod magad fehérjével meg szteroidokkal, aztán nézel, hogy mindenki megszól és rá sem jösz milyen idióta vagy :D.
2010. dec. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Eddig csak 2 gyökér szól be
2010. dec. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim válasza:
3 man, nem is tudsz számolni, még matematikai analfabéta is vagy:D.
2010. dec. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
és hol a 3 te nagyonszőke?
2010. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Lehet az 1 tojásos idiótát is beleszámolta ez a hü-lye.
2010. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
szerintem meg szőke
2010. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
Ám te vagy a nagyon hülye 74%-os 1 tojásoska, mert te sem tudsz számolni ! Egy hölgy aki megemlítette hogy nem olvastad el a kérdezőt amibe leírta hogy vega, az másik hölgy aki izmos bár nem tülja hülyére magát fehérjatúrmixal mint a gyogyósok :D Ám szőke vagyok, de sovány, te viszont felül vagy sovány az agyad helyén kisgyerek:xD.
2010. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

akkor itt a kettes számú analfabéta.Aki beírta hogy nem olvastam el a válaszokat nem oltott be.Csak figyelmeztetett valamire.

Még mindig az marad hogy 2 debil szőke ribanc próbál oltogatni

2010. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100xcsúnya,de mi legalább érdemben hozzászóltunk a témához,te meg a mocsok dumádon kívül semmit nem tettél hozzá.Plusz a fehérjéről való ismereteid meg rém primitívek.
2010. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:

Először is nam pocskondiáztam a neveteket kisgyerek, nem úgy mint te meg haxorka:P. Másodszor csodálatosan szép szőke ifjú vagyok, ami rólatok nemigen mondható el. Harmadszor pedig, nem dicsekednék el a ti agyalágyúlt hozzászólásotokkal, amikor a kérdező elmondta hogy vega, erre az a tompaagyú fehérjezabáló haxorka benyögte, hogy akkor egyen sok húst :xD Na ? Gondolkozzál ki a hülye:D.

És végül, a fehérjékről való ismereteim, mint minden egyéb táplálkozás tudományi vonatkozást sokkal többek mint a ti fehérjemajszoló szereotíp maszlagatitok:D.

2010. dec. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!