Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy napra jó ez? Továbbá mi a...

Egy napra jó ez? Továbbá mi a véleményetek erről? + ajánlanátok vmit, hogy mit változtassak, ha nem jó?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 főttojás + 1 félszelet piritós fokhagymával margarinnal + fehérjeturmix (1teáskanál + 2dltej)


Ebéd: fél pizza, aminek a kalóriatartalma 315kalória + hagymás-paradicsomos-salátaleveles saláta


Vacsora: 2 marék dió, ugyanolyan fehérjeturmix


Emellé 2l enyhén citromos (igazi citrommal) víz és fél l cukor nélküli zöldtea


18 éves vagyok, 160cm és 55kg. Szedek Béres cseppet és C-vitamint + még megennék az étkezések között tízóraira és uzsira 1-1 almát, és estefelé nyomnék 1 óra kardiot meg egy kis hastorna és fél óra hullahoppkarika.


2010. dec. 23. 23:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
sok a 2 tojás, max 1 / nap. fehérjeturmix is sok, nem kéne semmi, hagyd el. margarin is hizlal.
2010. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
nem eszek húst, lakto-ovo vegetáriánus vagyok, azért kell a fehérje
2010. dec. 24. 00:14
 3/42 A kérdező kommentje:
ja, és nem fogyni szeretnék, hanem kiegyensúlyozottan táplálkozni,d e azért az sem gond, ha lemegy szép lassan 2-3 kg:)
2010. dec. 24. 00:14
 4/42 anonim ***** válasza:

Reggel ehetnél 4-5 tojást is mondjuk paradicsommal,sima zsömlével.A proteinturmixot alapból vízzel kell inni,diéta alatt meg főleg.

Az ebédbe is kellene valami fehérje.A citromos dolog felejtős,legalábbis nem befolyásolja a testzsír csökkenést,ahogyan a tea sem.

Estére egy doboz sovány túró édesítővel.

Még 2 fehérjedús evést be kellene rakni,mert így kevés.A hús kivétele ebből a szempontból öngól.

A 2. turmixot közvetlenül edzés után idd.

2010. dec. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:

Érdemes volt feltenni a kérdést :D

Egyél inkább egész nap tojást ! Szal, 1 tojásnál többet akkor sem szabad enni.Utolsó hölyeségeket beszélt ne halgass rá. Ha nem fogyni akarsz akkor jó ez, amit magad kiválasztottál.

2010. dec. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
lehet, hogy hülyeséget beszélek, de szerintem ettől még hízni is lehet :O
2010. dec. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

Ide még senki nem tudott olyan étrendet írni amire valaki azt ne mondta volna,hogy ez így nem jó.

Te sem.

2010. dec. 24. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:

Megcáfollak utolsó:)!Ez előtt a kérdező előtt mindenki fejet hajtott.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2010. dec. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

05:04-nek

Amit belinkeltél ott semmilyen ,de az égvilágon semmilyen étrend sincs ezért természetesen nem is tudott senki sem belekötni (a semmibe).

Máskor mielőtt belinkelsz valamit nézd meg jobban előtte.

-részemről ez lezárva-

szép karit mindenkinek

2010. dec. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Én megnéztem,ezek szerint te nem nézted meg rendese,vagy nem nyitja meg a géped.Testzsír csökkentéshez az az ideális étrend.
2010. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!