Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy napra jó ez? Továbbá mi a...

Egy napra jó ez? Továbbá mi a véleményetek erről? + ajánlanátok vmit, hogy mit változtassak, ha nem jó?

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 főttojás + 1 félszelet piritós fokhagymával margarinnal + fehérjeturmix (1teáskanál + 2dltej)


Ebéd: fél pizza, aminek a kalóriatartalma 315kalória + hagymás-paradicsomos-salátaleveles saláta


Vacsora: 2 marék dió, ugyanolyan fehérjeturmix


Emellé 2l enyhén citromos (igazi citrommal) víz és fél l cukor nélküli zöldtea


18 éves vagyok, 160cm és 55kg. Szedek Béres cseppet és C-vitamint + még megennék az étkezések között tízóraira és uzsira 1-1 almát, és estefelé nyomnék 1 óra kardiot meg egy kis hastorna és fél óra hullahoppkarika.


2010. dec. 23. 23:17
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
jó link!Jövőre így fogom csinálni a versenydiétámat:D(meg norbiápdéttel!)
2010. dec. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
:D
2010. dec. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
Haxor, Én aztán elhiszem hogy testileg van rajtad anyag, csak felülre maradt ki. Neked agyra kellene gyúrnod, és hidd el ezt teljesen jószándékból mondom, ha elolvastad hogy vega és tömény húsokat ajánlasz, akkor felül is meg kellene töltened magadat.
2010. dec. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

mondom én hogy nem vagy normális.

Leírtam hogy csak a kérdést olvastam el mert elhízott hájpacnik diétáról alkotott véleménye nem érdekel.A kérdésben ottvan hogy vega?Jah hogy nincs.Leírtam hogy ez 1 sablon.Leírtam azt is ha vega akkor mikkel helyettesítheti.De neked kötelező verni a nyáladat mert k*rva okos vagy és megteheted(vagy mégsem?)

2010. dec. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
arról nem beszélve hogy funkcionális analfabéta lehetsz de neked újra leírom:NEM OLVASTAM EL CSAK A KÉRDÉST.A kérdésben mi van?Tej?Tojás?állati fehérje és zsíradék.Innentől fogva honnan az anyámból tudjam hogy a kérdező vega amíg nem írta le külön a válaszom után?
2010. dec. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

h4xor atyaég!te agyilag nagyon elmaradott,kigyúr állat lehetsz ez nem kétség!én vagyok aki azt írta,h szerintem izmos vagyok.na figy én eleve nem úgy értettem,h egy izomagy lennék,főleg h lány vagyok és eléggé undorító lenne(bár sztem férfiaknak is az:D)nekem simán feszes,és nem plöttyedt a testem,izmos.ha nem hiszed,az engem nem érdekel:)és amit írtam a kérdezőnek,az nem hülyeség,tényleg felesleges a fehérjepor,hiszen lány,és nem izompacsirta akar lenni:)szóval nyugi kedves kérdező,mással is bevihetsz elegendő fehérjét(magok);)

ja és Xszásdzorszép,neked köszi:) h kioktattad ezt a nagyon okos szakmabeli,agyamentet:)

2010. dec. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
mégis te kezdtél el vergődni meg a másik idióta.Ha nő azt mondja magáról hogy izmos az általában lóf*sz.Amúgy a fehérjeturmixnak mi köze az izmossághoz?Jah hogy nem tudod?Amúgy igen baromira kioktatott.Esetleg bebizonyította magáról hogy az értő olvasás távol áll tőle
2010. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
XDDD haha,nevetséges vagy:D azért boldog karácsonyt!:D megyek kondizni
2010. dec. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
a hülyék magukon is képesek röhögni
2010. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Fehérje italtól kigyúrt állat?Azt hittem az ennyire sötétek már kikoptak innen,vagy legalább bölcsen hallgatnának.

Kérdező remélem nem valami dm-es vagy t.diétás borzalom átverést iszol.

2010. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!