Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a megrágom és...

Mit gondoltok a megrágom és kiköpöm módszerről?

Figyelt kérdés
tény, hogy gusztustalan, de abba semmi élvezet nincs, hogy lenyeled az ételt. Abba viszont igen, hogy megízlelheted az ízét anélkül, hogy bűnözöl. valaki csinálja ezt a módszert?
2010. dec. 22. 14:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Igen, biztos csinálják sokan. Ugyanazok akik mindenféle tablettákat vesznek, hájrázó övbe, meg nylon zacskóba csomagolják magukat, éheznek, vagy éppen valami debil ecet, juharszirup, mustár, vagy egyéb idióta fogyókúrát csinálnak. Őket gyűjtőnevükön akaratgyenge kifogáskereső nyomiknak hívják. Az 1% meg nekiáll a helyes táplálkozás elsajátításának, be is tartja azt némi akaraterővel, és egy életen át jól néz ki.
2010. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Azt ,hogy gusztustalan.Inkább emeld fel a hájas segged és menj le a konditerembe,meg ne zabáld halálra magad kenyérrel,tésztával,édességgel.Ja,hogy ez lemondással és kemény munkával jár...
2010. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Undorító.
2010. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
kretén az ilyen.
2010. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
inkább tömjed tele a pofizacsid egy csomag rágóval, és rágd azt... meglátod, milyen hamar megunod :D
2010. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én nem csinálom ezt a módszert csak kiváncsi voltam arra kinek mi a véleménye róla. szerintem hülyeség, mert ha már bevetted a szádba akkor azt le is nyeled. ki fogja kiköpni. amúgy meg nem eszem tésztaféléket, hanem sok zöldséget és gyümölcsöt
2010. dec. 22. 14:47
 7/19 anonim ***** válasza:
wáó... hogy függ össze a 2?
2010. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben akkor meg mi a fenét keresel itt a fogyókúra rovatban?
2010. dec. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
ennél még a rómaiak pávaleveles módszere is jobb :D
2010. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
gusztustalan.szánalmasnak tartom az ilyen embereket. aki ilyet csinál elveszíti minden nőiességét. én inkább sportolok és jókat eszek és jó alakom is van. ilyen egyszerű.
2010. dec. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!