Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Duci lányok! Nálatok nem okoz...

Duci lányok! Nálatok nem okoz problémát a túlsúlyotok párkapcsolat terén? Pl. Nem ismerkedtek emiatt, gátlásosak vagytok az adott kapcsolatban stb.

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 17:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valakinek ne legyen szüksége sportra.

Azzal meg miért nem értesz egyet, hogy ha valaki anorexiásan vagy kerekebben érzi jól magát? Nem igazán értem az álláspontodat, de kíváncsi vagyok rá. Nem rosszindulatból, tényleg érdekel.

2010. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy az alakomat tekintve, elnézést a félrefogalmazásért.

Egyszerű a válasz: nem tudom felfogni, hogy miként érezheti jól magát valaki nem egészségesen a bőrében. Két ex-orvos (egyikőjük sem orvosként dolgozik már) gyereke vagyok, és talán a nevelésem miatt is, de lazán elítélem azt, aki beletörődik abba, amit osztottak neki. Persze, vannak különleges esetek, amikor tényleg nem lehet segíteni, de azokat -értelemszerűen- nem is vetem meg. :)

2010. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Így már értem.

Köszönöm, hogy kifejtetted a véleményed, igazat adok neked! Bár, sajnos nem mindenkin látszik, hogy sportol - például rólam sem mondanád meg szerintem, pedig szeretem a testmozgást (ami persze nem csak addig tart, hogy eltotyogok a hűtőig, aztán meg vissza), de enni is legalább annyira:)

2010. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én sem azt az elvet vallom, hogy ha elém tesznek mondjuk két szelet pizzát, akkor azt mondom, hogy fúj, ilyet én nem eszek... Csupán odafigyelek magamra, és igyekszem mértékletességet tartani.

Nekem sem az a Baywatch alakom van amúgy, de én jól érzem magam a bőrömben, az immunrendszerem is erős, és szerintem ettől több nem kell :)

2010. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
én nem vagyok duci, normális,egészséges testalkatú vagyok (nem sovány), mindennap 1 órát sportolok, egészségesen táplálkozom, mégis vannak testrészeim amikkel teljesen elégedetlen vagyok. ez, és az hogy ma már csak az lehet szép aki tök sovány már annyira önbizalom hiányossá tett, hogy ugyanúgy mint a 17:43-as válaszoló, nem ismerkedem, mert folyton azt érzem, hogyha tetszenék is valakinek, úgysem lennék neki megfelelő és elég jó
2010. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor megijedek...

174 cm vagyok, nyáron 100 kg-ról fogytam le 85-re 1-2 hónap alatt, tornával, diétával. Ennél több nem megy, pedig azóta is sportolok, most tartom a súlyomat. Ettől függetlenül a legtöbb ember nem gondolna többnek 70-nél, főleg most, és nagyon sokan észlelték, hogy mennyit fogytam. Erősebbek a csontjaim, mint az átlagnak. Ilyenkor mit lehet csinálni? Arányosnak arányos vagyok, de a csontokból sajnos nem faraghatok le. Engem ez aggaszt. Tudom, van még javítanivaló rajtam, de nem tudom, hogy ez az önbizalomhiány elmúlhat-e.

2010. dec. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Azt még hozzátenném - előző -, hogy egészségesnek egészséges vagyok. (19 éves)
2010. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Nálam nem okoz problémát.. nem vagyok egy vékony lány de van önbizalmam..és ami még nagyon fontos az a kisugárzás.

Alig bírom magamról lerázni a fiúkat még úgy is hogy van barátom.

Ha valahova megyek vékonyabb barátnőimmel inkább hozzám jönnek beszélgetni a fiúk, engem néznek meg jobban és ebben jórészben az játszik közre hogy a helyén van az önbizalmam. :)

2013. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!