Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Duci lányok! Nálatok nem okoz...

Duci lányok! Nálatok nem okoz problémát a túlsúlyotok párkapcsolat terén? Pl. Nem ismerkedtek emiatt, gátlásosak vagytok az adott kapcsolatban stb.

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 17:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

nem ismerkedek emiatt gátlásosan,önmagamat adom...ha mondjuk internetes ismerkedésről van szó..akkor felesleges csalni a képpel hogy csak az arcomról küldök persze nem meztelen képről van szó!!! hanem egész alakos ruhás kép amin úgyis látszik hogy nem vagyok vékony

a kapcsolatban pedig :) eleinte nehezen nyíltam meg és van most is olyan testrészem amit nem kedvelek pl. a mellem

1 éve vagyunk együtt a barátommal és még mindig úgymond szégyenlem előtte :) pedig tök felesleges

2010. dec. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
mindenki azt mondja, hogy nem számít, mert a kisugárzásod a lényeg, meg a személyiséged ... de mikor kimész a barátnõiddel és rajtad +20kg van, akkor már sz*rhatsz a kisugárzásodra
2010. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Én már együtt voltam a párommal, amikor meghíztam. Nem okoz különösebb gondot, mert szeret. Persze szeretné, hogy lefogyjak - ahogy én is.

Ismerkedni viszont tényleg nehezebb így. Ennek az egyik oka, hogy a túlsúly eleve sok pasinál kizáró ok, tehát szóba sem áll veled, ha meglát, de a másik ok, ami sokkal nagyobb gond, az az, hogy a legtöbb lány képtelen a súlyának megfelelően öltözni. Tipikusan vagy ugyanúgy öltözik, mintha vékony volna, pedig a csípőhájvillantás eléggé nem szép, vagy pedig hatalmas fekete pólókat vesz fel, ami megint csak nem vonzó.

Nekem már régebben feltűnt ez, amikor még eszembe sem jutott, hogy valaha én is meghízhatok, de most igyekszem mindkét hibát elkerülni. Beszereztem egy-két csinos hosszú pulcsit és tunikát, valamint megfelelő szabású nadrágot, ezekben lényegesen vékonyabbnak tűnök, mint amekkora valójában vagyok. A hangsúlyt meg a frizurámra és a sminkemre igyekszem helyezni.

Persze itt vigyázni kell, nehogy az ember hozzászokjon a súlyához, mert akkor soha nem fog lefogyni...

2010. dec. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Duci vagyok, nagyon gátlásos, ha helyes fiut látok, vagy bármien fiut, "szégyelem magam", és ha tehetem elmegyek, vagy nem nézek oda..
2010. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
56%

17:21-nek.


Igazad van abban az esetben ha a barátnőid úgy néznek ki mint a hollywood-i sztárok.


De vannak sokan olyan férfiak, akik pont a husi csajokat szeretik. Ez nem közhely, ez igaz. És nyilván csak a szóbaelegyedés után derül ki, hogy van-e kisugárzása adott leányzónak, avagy nincs.

Tegyük fel, hogy nem mer valaki ismerkedni, buliba menni, mert azt hallgatja, hogy "szarhatsz a kisugárzásodra" mert túlsúlyos vagy. (Amúgy nem közölte a kérdező hogy mennyi a túlsúlya.) Közben meg ott lenne az a férfi a buliban, akivel talán egy életre összejöhetnének. Nőcisen (de arányoknak megfelelően) kell öltözködni, nyitottnak, kedvesnek kell lenni, és kész. Rajtam is van felesleg (168/75). Sokáig én is gátlásos voltam, és én sem vagyok testrészeimmel megelégedve (ez a mell-téma nem a túlsúly miatt van). De ezt megtartom magamnak, nem látszik rajtam ez az aggodalom. Első komoly kapcsolatomnál aztán a "lényeg" közben azt mondtam, nem érdekel, ő akarta, nem szégyellősködöm. És azóta nem vagyok ilyenek miatt feszült. Mert tetszettem neki! Azóta is mindig jóképű pasijaim voltak. Most is egy isteni párom van, és szereti a testemet. Azért persze én is diétázom, mozgok, de nem vagyok padlón a súlyom miatt. Általában csinosnak tartanak a férfiak és mióta látszik rajtam, hogy szépnek érzem magam, még több bókot kapok.

2010. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos teljesen így van, ahogy a második válaszadó is mondta...hiába papol mindenki a kisugárzásról, nekem pl tök jóféle kisugárzásom van, mindenki szeret is velem elbeszélgetni, meg mindig megjegyzik, h mennyire jó fej és őszinte lány vagyok, de mégis megkérdezik, h hé, annak a 48 kilós szöszinek, vagy a másik miniszoknyás filigrán barna barátnőmnek van-e pasija? Legalábbis ez volt, mikor 105 kilós voltam, elegem is lett, h mindig csak őket bámulják meg, tőlük kérdezik, h foglaltak-e, az ő számukat kérik el, vagy a nevüket, h bejelölhessék őket facebook-on, ugye, mert ma már az a divat, mindenesetre lefogytam 70-re jelenleg, tök jól érzem magam, még egy lassú 10-es hátra van, és elégedett leszek, viszont már nincs akkora önbizalomhiányom, képeken sem lógok annyira ki, közelítek a többi csaj alakjához, egyáltalán merek fényképezkedni, teljes alakosan is, úgyhogy igen, sokat számít az alak ismerkedés és párkapcsolat terén, mondjon ki mit akar. Nem jó fej beszélgetőpartner akarok lenni minden pasi szemében, hanem igenis azt akarom, h nézzenek meg végre engem is, és kérdezzék meg van-e barátom.

Amúgy van, már 6 éve, vele is ilyen 70 körüli súlyban jöttem össze anno, aztán felhíztam 35 kilót az elkényelmesedésben, h ok, van pasim, mostmár nem kell vadászni, de egyszerűen olyan kellemetlen volt vele is az együttlét, h az valami hihetetlen, és persze magam miatt. Hiába mondta ő, h jó vagyok én így is, szeret így is, ne szégyenlősködjek már előtte, ne takargassam magam, hát jól tudja hogy nézek ki, ruhában sem vagyok kisebb, mindez nem hatott meg. Tudtam, h csak azért mondja, h ne érezzem rosszul magam, de valójában ő is azt szeretné, h olyan súlyra menjek vissza, amit én is elfogadok, amiben jól érzem magam, nem feszengek, és most jött el ez a súly, semmi, de semmi problémánk az együttlétekkel. Öltözködés terén is végre nem néznek le az eladók, h ekkora számban itt nem árulunk ruhát, hanem igen, még eggyel kisebb szám kell, nem is, még eggyel kisebb...szal nagyszerű érzés, mindenkinek ajánlom, akit feszélyez a súlya, h nem éri meg a nagy zabálás, semmilyen téren, igenis legyenek erősek, és kezdjenek bele egy fogyókúrába, v életmódváltásba, v sportba, kinek mi válik be, és változtassanak az életükön. Minden téren hálás lesz utána az élet.

2010. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

a mell probléma mitől van? mitől lehet?


amúgy meg tényleg nem írta a kérdező hogy mennyi a súlya esetleg magassága...a duci alatt nem biztos hogy egy 200 kilós csaj áll :)

én mondjuk 165centi magas és 68-65 kiló között szoktam lenni :) nem rettenetes súlyfelesleges mégis épp elég

2010. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:

17:46 vagyok.


Amúgy én sosem voltam sem vékony, sem pedig ennél ducibb, azért vigyáznom kell, hogy tartsam magam. De az igaz, hogy a szép arc, a jó frizura sokat dob. A duci nők és a vékony nők között is van nagyon szexis és nagyon csúnya. :)


22/L

2010. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Da puta madre ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy mi a véleményem, volna egy kérdésem. Ha zavar benneteket, hogy ducik vagytok, tesztek- e ellene, hogy változzatok? Ne mondjátok, hogy már próbáltam, de nem ment, mert ez csak sunnyogás. Én tudom, hogy vannak dolgok, amit nagyon nehéz elérni, de ha nem adod fel, akkor előbbre jutsz. Előbb , vagy utóbb megindul a fejlődés. Több önbizalmatok lenne, a párotok is büszke lenne rátok, akár szereti, hogy ilyen az alkatotok, akár nem. Nem kell sanyargatni magatokat, és koplalni, csupán annyi az egész, hogy kevesebbet enni, mint eddig, viszont többet mozogni.Olyan ez, mint a mérleg.
2010. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:

17:52-nek.


A mellek az egy más téma. A nők sokszor nincsenek megelégedve a melleikkel, én sem: ezt nálam megfejelte ugye a "husiság". Csak ezért írtam. Ezért is gátlásaim voltak. Aki nem fogad el így, az ne akarjon tőlem többet barátságnál. Lefogyni le tudok, de a melleket nem tudom megváltoztatni. Nekem nem tetszik, de másnak igen. ;P


22/L

2010. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!