Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Duci lányok! Nálatok nem okoz...

Duci lányok! Nálatok nem okoz problémát a túlsúlyotok párkapcsolat terén? Pl. Nem ismerkedtek emiatt, gátlásosak vagytok az adott kapcsolatban stb.

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 17:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én rettenetesen gátlásos voltam, 173 centimhez 78 kiló voltam. Aztán rájöttem, hogy ezzel a saját egészségemet is veszélyeztetem, és nem is éreztem magamat jól a bőrömben, a kisugárzásom sem volt átütő, ezért észre sem vett senki, pedig állítólag csinos voltam akkor is.

Majd napról napra egyre rosszabbul lettem a szalmakrumplitól pl., vagy a bundás kenyértől, a sertés- és marhahústól, illetve rengeteget mozogtam (nem esett jól ülni...), és lefogytam. 173 centimhez 56 kiló vagyok, és nem az elől deszka - hátul léc típusból. Már van önbizalmam, mások szerint olyan vagyok az emberek közt, mint a Swarovski kristályos fülbevaló a bizsuk között :)

Ugyanakkor, láttam már olyat is, aki kerekebben életvidám, ragyog a boldogságtól, és olyat is, akinek az alakja maga a tökély, de még mosolyogni nem láttam, tehát ez is egyénfüggő.

Amúgy, véleményem szerint mindenki lehet szép, csak tudni kell, hogy mi áll jól, és mi nem :]

2010. dec. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
külső megfog belső megtart
2010. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%

szar a mai társadalom. ha több vagy, mint 40 kiló, már a nagy átlag szerint csúnya vagy. Sok hülye sznob más se lát, mint hogy valakin van 2 kiló felesleg. Ez a hülye média hatása. Kb. ugyanaz, mint a nincs karácsony plazmaTV nélkül. Ez egy divat. Érdekes módon vannak férfiak, akiknek nem az elöl deszka-hátul léc nők jönnek be, mint pl. én. Felőlem járhat a szája bármelyikőtöknek. Néha az a plusz húsz kiló kifejezetten előnyös.

F28

2010. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Engem nem feszélyez és lehetőleg olyan partnert is választok, akit szintén nem.

A mostani párom el nem tudna képzelni soványan, neki így vagyok jó, ahogy vagyok.

2010. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Engem nem feszélyez. Miért feszélyezne? Pedig távolról sem vagyok nádszálkarcsú, igencsak telt alkatom van.

És akkor ugyan mi van?

Nem értek azzal egyet, ha van rajtam x plusz, akkor nem lehet jó a kisugárzásom. Hát nekem az! Sokan szeretnek, sokan épp a 45 kilós barátnőimtől kérik el a számomat vagy az msn címem, holott ők karcsúbbak, és jobb testűek nálam.

Önbizalom a lényeg, nem tudom eleget hangsúlyozni. Lehet valaki 170 centihez 50 kiló, ha nincs önbizalma, sz@rik rá mindenki. Itt vagyok én, és válogathatok a pasik között.

De már van barátom lassan másfél éve, úgyhogy nem élek a válogatás lehetőségével^^

2010. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy vannak duci nők, akik jól érzik magukat a bőrükben, de azok valószínűleg nem foglalkoznak az egészségükkel, pedig lehet valaki tele önbizalommal, ha 25 évesen meghal...

Félreértések elkerülése végett leírom, hogy nem az anorexia pártján állok, de nem is a duciság mellett. Valószínűleg egyikőtök párja sem dobná ki azt, aki fogy pár kilót.

Egyetek, de válogassátok meg, hogy mit és mikor, illetve sportoljatok. Én nem szeretnék 30 évesen, óriási méretű koporsóban feküdni. Bár lehet, hogy bennem van a hiba (:

15/L

2010. dec. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

ma 20:19

Tudtad, hogy az a dundibb ember, aki sportol valamit, egészségesebb, mint aki vékony, de nem sportol?

2010. dec. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Képzeld, tudtam :)

De nem hinném, hogy mondjuk egy 85 kilós nő sportol valamit :) (természetesen vannak kivételek, pl. szülés, hosszabb betegség...)

Amúgy asszem írtam, hogy elítélem az anorexiát is.

Csak az nem tetszik, hogy a súlyfelesleget, elhízást nem tekintitek problémának, pedig ugyanakkora, mint az anorexia. Inkább beletörődtök, ahelyett, hogy törekednétek az arany középút fele.

Bár még mindig fenntartom, lehet, hogy velem, illetve a gondolkozásmódommal van a baj.

15/l

2010. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nem kell a szarkazmus, nem gondolom, hogy a gondolkodásmódoddal van a baj.

Egyébként szerintem az anorexiát mindenki elbagatellizálja, hogy az nem betegség, stb., holott legalább annyira súlyos, mint a kövérség.

Mellesleg én igenis sportolok (bár a 80 kilónál egy húszassal könnyebb vagyok), de nem azért, hogy karcsú legyek, hanem épp az egészségem megóvása érdekében (meg amennyire gasztromániás vagyok, ha nem sportolnék, csakhamar elérném a 85 kg-otO.o Valamint önbizalmas is ad.

Persze nem mindenki áll ehhez úgy, mint én, ezt aláírom, hogy sok túlsúlyos ember csak sajnálja magát, ahelyett hogy tenne bármit az egészsége/önbizalma érdekében.

2010. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Én pontosan ezen az állásponton vagyok, és nem értem, hogy akkor most mi is volt a probléma. :)

Újra leírom, hogy azzal sem értek egyet, ha valaki anorexiásan érzi jól magát, és azzal sem, aki kerekebben.

Nekem nem lenne szükségem a sportra, mert olyan géneket örököltem, de nem tudnék tükörbe nézni úgy, hogy nem óvom az egészségem (úgy sem, hogyha cigiznék, innék, drogoznék). Engem erre neveltek.

15/L

2010. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!