Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy érhetném el az ideális...

Hogy érhetném el az ideális eredményt?

Figyelt kérdés
166 cm-es lány vagyok és 63kg. Szeretnék lemenni 55-58 kg közé, de semmiképpen sem egy mostanában divatos, semmit érő diétával. Arra gondoltam, hogy az életmódomon próbálok meg változtatni. Nem eszem fehér lisztet, édességet. Sok vizet iszom és sok zöldséget, szűz húst és gyümölcsöt eszek. Tudom, hogy most jönnek az ünnepek és fennáll az "elcsábulás", de a sütiket hanyagolni fogom és a karácsonyi vacsora szokásos adagját is a felére csökkentem. Ha hosszú távon betartom ezt a változtatást, akkor kb mennyi idő múlva fog jelentkezni az eredmény? Az életmódváltáson nem 2-3 hetet, hanem tulajdonképpen innen számítva az egész életemet értem.
2010. dec. 15. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit fog,vagy mit sportolnál és hányszor egy héten?
2010. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*fogsz
2010. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Futást terveztem elkezdeni, vagy itthon tornázom DVD-re és legalább minden másnap.
2010. dec. 15. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
ugyanannyi idő lesz, mint amennyi idő alatt meghíztál. Én nem hittem el régebben. De tényleg így van. :( :) Meg attól függ mennyire vagy kitartó. Én néha néha kibillentem.. jojó effektus.. 50 és 60kg között mozogtam... most fél éve 54kg.. szeretnék 51-52kg lenni, természetesen izmosan. Az egész herce húrca 1 és fél évet vett igénybe. :( ááááá vissza nézve milyen sok idő :(
2010. dec. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát azért azt nem mondanám, hogy meg vagyok hízva, a hasamból szeretném, ha lemenne a felesleg. Konkrétan 5kg-ra gondoltam, mert 58 kg voltam és azzal tejesen meg voltam elégedve.
2010. dec. 16. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:
miért 5kg van a hasadon??? :) 5kg számít... de ha szépen eloszlik... sebaj. :)
2010. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!