Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kik tetszenek jobban? A...

Kik tetszenek jobban? A vékony vagy a duci lányok?

Figyelt kérdés
a perezentációm témája a túlzott fogyókúra és a tinédzserek véleménye a duci ill a vékony lányokról.. szeretném a segítségeteket kérni. légyszíves a nemedet és a korodat ird a válaszod mellé és ha nem jelent gondot indokold is meg a választásod:) mindenkinek köszönöm a segítséget előre is:)
2010. nov. 23. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
összeset sunáznám
2010. nov. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
én lány vagyok,de szerintem egy lány nem jó,ha dagadt,nem tesz jót az egészségének! de azért anorexiás se legyen senki...:)
2010. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem szeretem sem a vékonyakat, sem a ducikat, mindkettő egészségtelen küllemű (igen.. a vékonyabb még inkább.. mint aki ketté akar törni :S) azt szeretem ha arányosan telt egy lány.. legyen rajta mit fogni ;)
2010. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Nálam az elhízás az illető önmagával szembeni igénytelenségének jele. (Természetesen azokra gondolok, akik a helytelen táplálkozás miatt híztak el. Akik nem tehetnek róla - betegség -, azokra nem vonatkozik.)

Az igénytelen embereket meg nem szeretem.

Az anorexiásokról meg süt, hogy önmaguk ellenségei. Ez se szimpatikus.

2010. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
vékony de nem anorexiás kinézetû
2010. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%

Vékony lányok. Nem kell csontkollekciónak lennie, legyen formás feneke, legyen melle, de ne legyen rajta felesleg.


Az elhízás egészségtelen és nem vonzó, hogy kifolyik a háj a nadrágból. A szex is jobb egy vékony lánnyal, mint egy ducival. Könnyebben tudom "pakolni", az ölembe venni stb.


Persze sosem kritizálok az utcán egy duci lányt sem, vannak telt haver barátnőim is, de barátnőnek vékonyat választanék.


25F

2010. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!