Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milen fogyokúrát ajánlotok...

Milen fogyokúrát ajánlotok egy 4-6 kilóról van csak szó.166 cm-hez 64 kg vagyok. Szóval?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Minden nap 5marék gyümi és zöldség. Emellett semmi zsíros kaja,a fehérlisztből készült péksüteményeket is hagyd el,édességeket pedig ne is nagyon egyél. Max napi szinten 1-2 kocka csokit.És a sport ne maradjon el! Ha tudod,minden nap menj futni,biciklizni vagy úszni.Esetleg szobabicikli stb. Így 2hét alatt le tudnál faragni 4-5kilót.

Sok sikert. És kitartást! ;)

2010. nov. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állj rá egy egészséges életmódra és akkor lepereg rólad a zsír. Az, hogy hány kg szerintem irreleváns, a forma a lényeg.
2010. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat. Sokszor járok sportra de nem tudom hogy azok segítenek-e mert én gyógyúszásra és gyógytesire járok, meg társastáncra.a. Így is fogyaszt??:D
2010. nov. 21. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:

minden mozgás fogyaszt.

Az elsőbbiek tanácsát tartsd be.

2010. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!