Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki hízik fenékre illetve...

Ki hízik fenékre illetve csípőre? Illetve mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés

azt mondják hogy mindenkinek van testrész ahova a legjobban hízik és onnan legnehezebben ledolgozni a felesleget...én nekem a fenekemmel van a legtöbb bajom:P:P

ti mit csináltok azért hogy szép formás legyen a feneketek??illetve mióta csináljátok?látszik már az eredmény??


2010. nov. 18. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden embernek a feneke a "leggyengébb" pontja, ez bele van kódolva az egész emberiségbe. Diéta + valamilyen sport.
2010. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Saten, szerintem nem minden ember a fenekére hízik.

Én pl. ismerek egy csomóm embert, akinek kicsi a feneke, de mondjuk nagy a hasa.

2010. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó.. akkor ennyit kérdek:

Mit könnyebb előhozni? A hason a kockákat, vagy a fenéken a keresztszálkákat?

2010. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb szép feneket csinálni mint szép hasat. nőknél legalábbis. A has nagyon kritikus pont, mert nagyon szem előtt van, így a legkisebb hiba is látszik. Ráadásul nagy fenékre már sok pasi ráindult, de úszógumis hasra még senki sem. Szóval a fenék könnyebb eset... Rubint Réka fenékgyakorlatai kimondottan hatásosak! Pár hónap és olyan kemény lesz tőle a popó mint egy medicinlabda! Én eléggé egyenletesn hízok minden testrészre, de a hasammal még mindig nem vagyok kibékülve, pedig 60 cm-s a derekam, de akkor sem.
2010. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!