Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogok fogyni az ugrálókötelezé...

Fogok fogyni az ugrálókötelezéstől így ahogyan csinálom?

Figyelt kérdés

2 napja csinálom eddig még csak annyi ment hogy 4x50 nagyon gyors és 150-200 lassú...persze majd ezt fogom növelni lassan ahogyan csak birom de sztem kezdésnek nem olyan rossz.

amugy 67kg vok és 10kg-t szeretnék fogyni

kevesebbet is eszem és kerülöm a zsíros ételeket üditőket eddig sem ittam nagyon

a citromot nagyon szeretem megtudok enni egy egészet csak ugy magába

nagyon fontos lenne leadni a 10 kilót

segitsetek kérlek

rosszindulatúak kiméljenek

köszi


2009. jan. 11. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az ugrókötelezéstől biztosan fogyni fogsz és izmosodni, de mivel izmot növel és az izom nehezebb mint a zsír lehet h a mérleg nem fog kevesebbet muatani

a gyakorlatokat rendszeresen csináld és változatosan pl: egyik nap ugroköztelezel a másik nap biciklizel aztán görizel vagy futsz. de akár bővitheted is az edzést hasizomgyakorlatokkal

a lényeg h ne koplalj egyél sok gyümölcsöt este már semmit ne egyél és rendszeresen étkez!

sok sikert én is most kezdtem a fogyózást csak én 20 szeretnék fogyni:) drukolok:)

2009. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha kitartóan csinálod FOGYNI FOGSZ!!
2009. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az ugrókötelezés nem növel igazán izomtömeget, sokkal inkább szálkásít és FOGYASZT! Növeld az időt szép lassan, mondjuk 4x5perc, aztán 4x8 és így tovább. Tudni kell, hogy terhelés esetén a szervezet az első kb 20 percben nem éget zsírt, csak vizet vesztesz, tehát ennek megfelelően csináld a gyakorlatokat. Este keveset egyél, a többi stimmel. Teljesen biztos, hogy leadod a felesleget ezzel a módszerrel, sok sikert!
2009. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. jan. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!