Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a méretekről?

Figyelt kérdés

171 cm,65kg. 95/80/95

18/L


2010. nov. 6. 20:00
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... nekem inkább a lábam izmos,és alul sokkal vékonyabb vagyok mint felül(alma alkatú vagyok)
2010. nov. 7. 12:52
 12/20 anonim ***** válasza:

1. hozzászólok vagyok! Igen ez lehet alkati kérdés is hogy kinek hol mennyi, én pl. 65 vagyok de azthiszik rólam hogy legalább 75!

Egyébként nem, annyira nem kidolgozott még sajnos a mellizmom, csak én meg olyan alkat vagyok hogy a magaságomhoz képest inkább a lábam hosszú a felsőtestem meg nagyon amolyan fordított háromszög alakú csontozatilag anélkül hogy nehéz lenne a csontozatom, kivéve a bordáim, hatalmas a tüdőm térfogata, sprinter alkat vagyok, középtávon a nem futóalkatú kutyákat is lehagyom!:D Minden ruha bő derékben de majdnem minden ruhám elszakad a hónaljamnál:D

2010. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az ingeimet nekem is mindig el kell vinni karcsúsítani:).Mondjuk nem drága.De ha nem viszem el akkor lebeg az alja.

Derék:80,csípő:83,mell-hát:124,183/85

2010. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A derekam nekem is ugyanannyi mint neked,bár én lány vagyok,de még szerencse hogy a csípőm jóval szélesebb a derekamnál:)
2010. nov. 7. 14:55
 15/20 anonim ***** válasza:

megint 1. hozzászóló, mindenkinek más az ízlése, biztos van akinek ez nem tetszik, de szerintem a méreteid tökéletesek, számomra pl. tök mindegy egy lány mekkora ha a csípője jóval szélesebb a derekánál, lényegtelen hogy az 90 ha mondjuk 105 a csípője, szerintem a te arányaid nagyon nagyon jók!

Előző hozzászóló? Neked mennyi a maxod fekvenyomásnál? nekem 100kg :D

2010. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Te egy normális felfogású fiú vagy,jó hogy vannak (még) ilyenek!:)
2010. nov. 7. 17:07
 17/20 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, igyekszem, de ez szerintem nem normális csak pusztán felfogás kérdése, meg aztán a génjeinktől is füg hogy mit találunk vonzónak, egy nőnél szerintem eleve az az egészségesebb ha van rajta mit fogni de a mai elhízott társadalmunkman már nem ez számit vonzónak és talán többnyire a férfiak ösztönösen talán inkább azért választanának maguknak vékonyabb partnert mert a gyermekeik nehezebben fognak elhízni ebben a társadalomba ahol az ember gyakorlatilag annyit ehet amennyi csak bele fér! Én meg talán azért tartom vonzónak ha van a nőn hús mert alig van rajtam zsír, anyám is vékony, apámnak meg 70 éves korára tüntek el a kockák a hasáról... Na meg ott van a szélesebb csípő, erről ugyan halhattunk már hogy az ilyen nő termékenyebb lehet, de ez azt is jelentheti hogy a méhe feljebb helyeszkedik el, ezt pl. az izmosabb lábak is indokolják, ezért azok a férfiak találják a legvonzóbbnak akik az ő adotságaik révén azt mélységet el is érik, most ezt elég szakszerüen fogalmaztam de gondolom érted mire akarok kilyukadni:D Példa: Az afrikaiakról ugye tudjuk hogy nagyobb dologgal szoktak rendelkezni és azt is tudjuk hogy az afrikai nőknek szélesebb a csípőjük, arra senki nem gondol hogy ez a kettő teljesen összefüg és hogy a férfiak mérete valószínúleg a nők erőteljesebb csípőjük miatt nagyobb:D

És ott vannak az ázsiaiak akiknél meg teljesen fordítva van a dolog, mind a nők csípője kicsi, mind a férfiak szerszáma!

2010. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hmm mennyire igazad van:)teljesen egyetértek veled
2010. nov. 7. 20:42
 19/20 anonim ***** válasza:

Irigyellek...szerintem szép nőies alakod lehet.

Én 170cm/59 kg vagyok és hozzá a csípőm 93,a derekam 68 cm,a mellem 83. Teljesen lapos vagyok:( De ha híznék,akkor meg a hasamra - combomra menne minden amit nem akarok.

16/L

2010. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
szerintem jó.:) én 178 cm vagyok és 59 kg. 15/L
2010. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!