Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az ,hogy lehet ,hogy tegnap...

Az ,hogy lehet ,hogy tegnap 82kg voltam ma már 83?

Figyelt kérdés
94kg fogytam 82kg ,de most újra 83kg vagyok.

ma 10:46
1 2
 1/11 Metionin ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a súlyunk akár 3 kilót is változhat egy nap alatt. Vízvisszatartás, kaki, hormonok stb.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert az ember súlya simán ingadozik le-fel egy nap alatt 1-2 (akár 3-4) kilót is.
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azta
ma 10:49
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegyek edzeni fogyok általában másfél kilót, ha hétvégén zabálok hízok akár hármat is, ha ismét normálisan eszek vissza is megy, ilyen ez. 1kg egy nagyobb kaka és 3 nagyobb pohár víz is lehetm
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert a fogyás-hízás nem egyik napról a másikra történik. Pont ezért nem kell mérni naponta magunkat, elég maximum hetente. Én havonta szoktam, sokkal relevánsabb az eredmény.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-es

Én hetente 1x

ma 11:41
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Kérdés inkább az: miért méregeted magd minden nap? Teljesen felesleges.
ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es

Most szombattól elhagytam magam keddig bizonyos okok miatt.

Most szerdán mértem magamat és 1kgval több voltam.

Egyébbként szombatonként szoktam.

ma 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk van itthon hitelesített mérlegsúly, 20 kilós.

Ha a mérleg arrébb van 1-2 centivel is akár és nem stabilan áll, akkor a 20 kiló se 20 kiló rajta. Akár 3-4 kilót is tud csalni, ha nem megfelelő helyre van rakva. Ne ezen akadj fent, hogy mit mutat a mérleg.

ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szartál még, több folyadékot ittál vagy csak a hormonrendszernek ilyen kedve van. Sose két értéket hasonlítunk össze.


És egy nap alatt 1 kg zsírt nem is lehet hízni. Egy tulzabalasnak is 4-5 nap lell hogy lerakodjon. Az ilyen rovidtavu ingadizas mind viz meg gyomor es beltartalom

ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!