Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, mit tegyek? Covid 🙄

Mit egyek, mit tegyek? Covid 🙄

Figyelt kérdés
Szeptember 1én kezdtem bele az életmód váltásba, le is ment azóta 11kg. Amivel nagyon elégedett is vagyok, de még nagyon sok van hátra. Sajnos covidos lettem. Szó szerint alig élek. Viszont nem tudom megenni az eddig megevett egészséges kajákat, hányingerem van ha rágondolok is. feladni nem akarom, azt sem hogy bármennyi visszajöjjön, ugye most mozogni se tudok. De ennem meg kell valamit. Most este pl édesítőszerrel főztem csokipudingot, azt ettem melegen kb 3 decit. Az jól esett. De pl a sonkás welness kenyér nem csúszik, pedig eddig az volt a reggelim. Mit egyek? Probálom a kalória keretet tartani, de nem egészséges kajákkal nagyon nehéz. Holnap főzök birsalma levest, ugyancsak édesítőszerrel, most ugy érzem azt kívánom és meg tudom enni. De igy nagyon nehéz. :( remélem hamar elmulik ez a nyavaja.
ma 06:21
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Tejfölt piros arannyal kikeverve sóskiflivel.Ezt egyél.
ma 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem ezen fog múlni semmi, azt edd amit tudsz, most az a fontos hogy meggyógyulj, majd utána folytatod a diétát.

Egyébként ettől általaban fogyni szoktak inkább. Nem nagyon bírsz enni, így nem is gondolom hogy olyan sok Kcal-t tudnál bevinni. Nyugodj meg, ne foglalkozz most ezzel és jobbulást! :)

ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz az egész diéta mentalitásod ha most ezen fdnnakadsz. Az ételek elsődleges célja hogy táplaljanak. A fogyással annyi a kulonbseg hogy kisebb a mennyiseg.


Teljesen egyertelmu hogy azt edd amit kívánsz. Nem is fogsz betegen sokat kívani.

Azt tudd, hogy egy kg visszahízáshoz kb 7700 kalóriával kell többet enni.

Tehát ha a kereted fogyashoz 1800, a sulytartasid kb 2300. Ahhoz hogy egy hét alatt egy kilót hízz, meg kell enned napi 3400 kalóriát. Kb lehetetlen. Az addigi 1800 helyett. Tehat amig nem eszel ketszer annyit mint covid elott addig nem lesz gond.



En fogyas alatt voltam covidos 1.5 honapot. Visszanezve az etkezesi naplomat kb zoldsegeket ettem meg kinder maxi kinget. Vitaminok es asvanyi anyagok a zoldsegekben meg a maxi king aki csuszott es kivantam. De kb 3 het utan bejott a csirke, szoszos dolgok, husleves.

Ugyanúgy fogytam. A mennyiségre figyeltem és ennyi

ma 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem a kérdésedre fogok válaszolni...

6 hét alatt nagyon sok az a 11 kg, egészségtelen. Heti 0,5-1 kg a normális ütem, és ha tovább sietsz a fogyással, hamar visszaeshetsz és jönnek vissza a kilók a koplalás miatt.

Vigyázz magadra, könnyen megsínyli a szervezeted a gyors fogyást!

ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan fogytál, ez így idővel vissza fog jönni.
ma 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4

Az elején több kiló le tud menni ami igazból nem zsír, csak víz meg a felesleges salaknyag, főleg ha nagy súlyból fogy valaki. Szóval ez még simán lehet normális. Amúgy igazad van, hosszú távon ez nyilván nem lenne jó. Én is heti 0,5 kilót fogytam csak, és elégedett voltam a tempóval. :)

ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!