Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy sokkal...

Hogy lehet, hogy sokkal vékonyabbnak tűnik valaki, mint ahány kg?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan magasak vagyunk és ugyanannyi kilók a barátnőmmel. 165cm 63kg. Mégis én a kicsit “husisabb” kategoriaju nőként vagyok számontartva, van rajtam felesleg, senki nem irigykedik az alakomra. A barátnőm meg full lapos hasú, vékony derék, vékony karok, max a combja ami vastagabb de a combjáért meg oda vannak a férfiak, hogy mennyire jó…és rá mindig azt hiszik, hogy kb 10kg-val kevesebb, mint én….oké, ő fiatalon sokat sportolt, de már kevesebbet, mint én….

Mindenki meglepődik, hogy ennyi kg, mert akiknek hasonló alkatuk van ilyen súllyal, ők jóval magasabbak nála



tegnap 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Ő izmos, az izom többet nyom, mint a zsír. Az izomzata miatt is szép a combja nagy eséllyel.
tegnap 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Fiatalon sokat sportolt. Itt a válasz. Rajta elfoglal 1 krumpliszsáknyi teruletet a 10 kg suly mert izom. Rajtad meg 3 krumpliszsaknyit mert zsir
tegnap 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Jobb a zsír-izom aránya, ennyi. 165/60-al én is husis voltam sajnos.

Sokat számít hogy fiatalon megalapozta az izomzatát. Illetve az adottság is hogy valaki mennyire könnyen vagy nehezen tud izmot felszedni.

tegnap 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Én felsőtesben erősebb vagyok (gimnáziumig úsztam).

Volt egy munkatársnőm/barátnőm, akivel egymagasak vagyunk és akkor egy súlyt is nyomtunk. 175 cm/ 60kg.

Ő a keskeny vállú, tipikus törékeny alkat, vékony végtagokkal, én pedig hiába voltam vele egy súlyban, mégis a széles váll, erősebb kar, mellek miatt mindig "kövérebbnek" tűntem mellette.

Ő egy 5kg-os dobozt nem bírt megemelni, nekem az ennél nagyobb dolgokkal sem volt gondom a súlyzós edzéseknek is köszönhetően.

Hozzáteszem engem nem zavart, mármint addigra már elfogadtam, hogy ilyen vagyok, én sosem leszek egy filigrán alkatú nő.

tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Izomból elég kevesebb, mégis ugyan annyit tud nyomni mint többször annyi zsír réteg.


Illetve nagyban befolyásolja a dolgokat a magasság.

tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én fogytam 35 kilot es visszahiztam 15öt.

Amikor 77 kg voltam a fogyás előtt akkor 44-es ruhákat hordtam.

Eltelt 5 év súlyzós edzésswl, úszással. Fogytam, visszahíztam.

Megint 77 kiló vagyok. 40es ruhákat hordok.


Tehát centikre minssnhonnan kissbb vagyok. Kivulrol kevesbe zsiros mint akkor.

tegnap 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!