Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vékonyabb sokkal a...

Miért vékonyabb sokkal a masik csaj, ha ugyanannyi a súlyunk?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 55 kg-ok vagyunk.

Ő vékony, se mell, se segg, lapos has, vékony lábak.

Nekem eleg nagyok a melleim, a seggem szerintem pont megfelelő méretű, viszont a hasam hatalmas és zsíros, a lábaim szintén vékonyabbak.


Ennyire eltérő alkatúak lennénk?

Vagy mit tehetnék annak érdekében,hogy arányos legyek, laposabb hassal?


Nem rég fogytam 10 kg-ot sporttal és kcal szamolàssal. A másik csaj semmit sem sportol, maximum gyalog megy a kisboltig.


Sortársak akiknek esetleg sikerült arányosabbá válni? Vagy esetleg barki aki segíteni tud az írjon.

:)



2021. dec. 29. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ő izmosabb,annak nagyobb a fajsúlya,mint a zsírnak.
2021. dec. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
Nekem a másik csajszi tetszene :) bocsi kérdező :(
2021. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Magasságotok is egyezik? Mert ha nem és ő magasabb pár centivel, az is számít és ez is lehet egy magyarázat.

Amúgy más a testalkatotok és lehet, hogy most nem sportol, de régebben igen és így izmosabb, ami ugye nehezebb a zsírnál, ezért vékonyabb. Lehet egy kis testképzavar is közrejátszik és teltebbnek látod magad, mint a valóságban vagy.

2021. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Soha sem sportolt semmit, beszélgettem vele erről.

Én meg régebben is keményen kézilabdáztam, de akkor sem voltam egy kifejezetten vékony alkat. Magasságbeli különbség amúgy 3 centi köztünk. Testképzavar nincs, mert barátnőmmel is beszéltünk erről és ő is ugyanezelket mondta, mint amiket én írtam. Igazából örülnék, ha valakinek lenne valami tippje, hogy mit sportoljak vagy mi segíthet abban, hogy laposabb hasam lehessem.


Kettesnek köszi, hogy érdemben hozzá tudtál szólni a kérdésemhez, és ennyire sivár az életed, hogy ilyeneket irogatsz. :D valószínű annyira jól nézhetsz ki, és annyira jó lehet a személyiséged, hogy egy csaj sem áll veled szóba. Tanácsot kértem, és nem ezt...

2021. dec. 29. 21:26
 5/10 A kérdező kommentje:
De igazából nem vagyok teljesen elégedetlen a fogyásommal, mert látszik ez a -10kg. Olyan gatyákat tudok felvenni, amik 2 évvel ezelőtt voltak jók rám, tehát azért látványos a fogyás. Csak a fránya hasamból nehezen megy le és most kicsit tanácstalan vagyok.
2021. dec. 29. 21:30
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

a magasságbeli különbség az egyik ami számít

számíthat még

- csontok sűrűsége

- testben visszatartott víz mennyisége (simán lehet hogy az étkezés miatt pl túl sok ch, túl sós stb) rajtad akár 3-4 kilóval több víz van állandó jellegel lerakódva

- testben lévő izom mennyisége (ha nem is sportolt, megnyerte a testi és hormonális lottót)


sajnos ez ilyen, mindenkinek más a teste



viszont a legnagyobb különbség ami lehet hogy hazudik a súlyáról vagy ő pl telezbálva mérte te meg éhgyomorra


amit pedig sjaát fogyásom során megtanultam hogy soha de soha ne hasonlígasd magad másokhoz, csak é kizárólag saját magadhoz. én 153 cm lány vagyok, 94 kiló votlam (ma 66) és 1700 kalórián hízok. Barátnőm 178 cm, 52 kiló és nehezére esik 2300 kalórián hízni. neki ez az én szempontómból a lottó ötös, de neki ugyanakkora szenvedés hízni mint enekm fogyni. dieteikust és edzőket is krédeztem, egyszerűen ilyen az alkata. ez a tipikus példa amin megtanultam hogy senki máshoz ne hasolísam magam. és ha jól értem neked most ez az egyetlen bajod hogy "de a másik lány..."

2021. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
bocsi, az lemaradt hogy neked ahhoz hogy laposabb és arányosabb legyél, súlyzós edzés hogy formálódj és a teljesn egészséges és minőségi étkezés. az segít pl a vízvisszatartást is szabályozni, puffadást megszüntetni
2021. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igazából abban igazad van, hogyha máshoz mérem magam akkor elszomorodok, viszont ha saját magamhoz, akkor sokkal pozitívabban.


Étkezésemmel szerintem nincs gond, rengeteg zöldség gyümölcs és sovany húsok, halak. Néha eszek egy egy szendvicset, de az nem túl sűrű. Viszont rengeteg sót eszek, ami megköti a vizet.


Meg akkor keresek egy edzőtermet is januártól.

2021. dec. 29. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Izom/zsír arany miatt.
2021. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Fussál. A futók pálcika vékonyak, mert még az izmot is elégetik magukról.
2021. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!