Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet elkerülni, hogy a...

Hogy lehet elkerülni, hogy a fogyástól ne lassuljon be az anyagcserém?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy lefogytam és azóta kevesebbtől is hizom, mint előtte pedig ugyanúgy számolom a kalóriákat.

Most felcsúszott megint 10kg, mit tudnék tenni hogy úgy fogyjak hogy az anyagcserém ne lassuljon?


ma 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
10 kg nagyon sok, az nem csúszik csak úgy fel.... Egy normális egészséges mértékű kcal deficittől nem lassul le az anyagcseréd. Nem lehet inkább hogy az van, hogy a súlytartás alatt kicsit lazábban vetted a számolást? Nálam ez volt, de már 2 kilónál észbe kaptam és szigorítottam, leadtam azt a 2 kilót újra, és azóta már tudom tartani.
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 kilónál is észrevettem, nem találtam hibát
ma 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na de ha adott kalóriával feljött két kiló, miért ettél továbbra is annyit?
ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

10 kiloval kissbb testnek kevesebb energia kell. Az anyagcsere ettol lassul. Kevesebb kcalra van szuksege.

A fogyási kcalodhoz 300-500at adhatsz fogyas utn. De ha visszatersz a regi azokasokra visszaszeded

ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Végig BMR felett kell enni
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3 azért mert leszartam, úgy voltam vele nem minden a testemről szól aztán most besokalltam.

Köszi amúgy a válaszokat, simán lehet lehet hogy igazatok van és én nem figyeltem eléggé.

ma 23:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!