Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés utáni fogyás kinek...

Szülés utáni fogyás kinek hogy sikerül?

Figyelt kérdés

10 hónapja szültem nemrég hagytam abba a szoptatás és most már szeretnék lefogyni jóval a terhesség előtti súlyomra

160 cm vagyok és 55 kilósan éreztem magam a legjobban. Már terhesség előtt is felhíztam kb 1 év alatt 10kg…pajzsmirigy alulműködés aztán terhes lettem nehezen sikerül beállítani a megfelelő orvosságadagot de ez már úgy tűnik rendben van, szedem rá a gyógyszert

Terhességet 64-65 kgvel kezdtem és felszedtem 14kg most vagyok 67-67

Már 3 hónapja odafigyelek az étkezésre figyelek a kalóriadeficitre de nem tudom mindig pontosan kiszámolni de sokkal-sokkal kevesebbet eszem,elhagytam a cukrot viszon kenyeret szoktam enni reggelire max 1 szeletet

Sportolni kimondottan nincs sok idöm a kicsi mellett mert alvásidőben vár a házimunka de napi kb 2 órát sétálunk ha az időjárás engedi és szinte minden nap végzek 15-20 percet otthoni erősítő gyakorlatokat de ennél többet nem tudok belesűríteni (jelenleg házátalkításban vagyunk és a párom rengeteget dolgozik a házon munka után úgyhogy szinte csak én vagyok most a kicsivel

Júniusban lesz az esküvő és addigra le szeretnék fogyni 55kgra.Ez szerintetek reális?

3 hete szinte semmit nem fogytam sők a héten híztam fél kilót úgy el vagyok keseredve..sokan írták hogy heti fél-1kg fogyás lehetséges de én nem tudom mit tehetnék màr

Valakinek valami tipp?ki hogy fogyott le?

Köszi ha elolvastad ezt a hosszú leírást ❤️



ma 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan kell merni es szamolni a kaloriakat, igazabol ez igy ennyi. Meg az se art, ha eltalalod a megfelelo mennyiseget, amivel meg fogysz, de nem is ehezel.

Es a heti 1 kilo fogyas max akkor realis szerintem (lehet tevedek) ha nagy tulsulyod van. Vagy nagyon az elejen vagy a fogyasnak. En 20 kilot fogytam szules utan, 2 honap alatt valoban lement 8 kilo, majdnem 9, de utana mar csak ilyen havi 2, aztan az utolso 4-5 kilonal meg mar abszolut megallt a fogyas is par honapig, az volt a legnehezebb, de lement vegul.

ma 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 hónapos a gyerekem, 2 hónapos volt, mikor meguntam, hogy dagadt vagyok. Súlymegtartó diétát kezdtem el, mert szoptattam, és a szoptatás +500 kalóriája nincs benne a súlytartásban. 3 hónap alatt 8 kiló ment le, pontosan számoltam a kalóriákat. Azt ettem, amit akartam, csak férjek bele a napi kalóriába. Sportolni nem sportoltok, de napi 5-6 kmt sétálunk a gyerekkel, plusz sokat van ölben is (8kg). Még kb 5 kilót kell leadnom.
ma 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!