Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan küzdötök meg a tükörből...

Hogyan küzdötök meg a tükörből visszanéző képpel?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem azt hogy az én súlyomon egész egyszerűen undorító a testem... Hiába diétázom a célom iszonyatosan messze van, a jelenlegi helyzet alapján minimum egy év kelleni fog hozzá 🙁. És egész végig ez a kövér nő fog visszabámulni a tükörből, mert valahogy hiába az eddigi fogyás (pedig kilóra centire de még ruhaméretben is látszik) egész egyszerűen nem elég, vagy nem látom magamon, így viszont végtelennek tűnik az út mire egy értelmezhető testem lesz.

tegnapelőtt 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Próbálom magam elfogadni úgy, ahogy vagyok.
tegnapelőtt 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem egy év alatt híztál el. Nem egy év alatt fogsz lefogyni. Ez igazságos.
tegnapelőtt 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 sajnos nekem ismeretlen IRre hormon injekciót adtak az alatt jött fel a súlyom nagyrésze, szóval nagyjából egy év alatt a túlsúlyom nagyrésze. Már egy éve diétázom hogy nem csak a súlyom de a horminjaim is rendbe kerüljenek eddig kb10-15ment le, de legalább a hormonjaimat vissza kaptam. (Tényleg őrült gyors hízást képzelj el, asszem 25kilo vagy afelett 1-1.5ev alatt). Szóval vicces módon de... Egy év alatt ment fel és egy év alatt nem ment le teljesen.
tegnapelőtt 15:01
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Mindig visszamosolygok magamra, és arra gondolok, hogy nem a kinézet számít. Számomra egy kövér test nem undorító csak azért, mert kövér. Ahogy a gyerekemet is szeretem akkor is, ha rossz napja van és undok velem, a testemet is szeretem akkor is, ha most nincs a legjobb formájában. Az egészségem szempontjából pedig a legjobb úton haladok.
tegnapelőtt 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Awatpr0 ***** válasza:

Először is legyen egy célod, amitől boldogabbnak érzed magad majd az is leszel kellő idő múlva. Cél a fogyás? Teljesen tökéletes. Bár javasolnék mellette valami kardiót, olyan sportot amit szeretsz és szívesen csinálod. Ez adhat még egy löketet. A cél, hogy megszeresd önmagadadat. Egy pszichológust is ajánlanék szívesen, aki megkönnyítheti, hogy jobban szeresd magad.

Lehet hülyeségnek hangzik, de beszélgess a tükörképeddel. Mondj minden nap 5-10 jó tulajdonságot magadról, ha egy nap csak 5 perced van akkor annyit. Ha több időd van, nyugodtan tölts ezzel több időt. Kezdj el meditálni..nekem az segített az elején

tegnapelőtt 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A sporttal sokkal könnyebb. Mert feszes vagyok tőle és jobb lett a testtartásom, így az összkép sokkal kellemesebb, mintha plöttyedt lennék a szimpla fogyásban.

Szívesen nézek újra a tükörben, egyelőre még ismerkedek a jött önbizalommal, mert eddig nem volt jellemző rám.

tegnapelőtt 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok azzal aki vissza néz rám
tegnapelőtt 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 IgaziÚriember válasza:
25%

"Hogyan küzdötök meg a tükörből visszanéző képpel?"


Miért kellene megküzdeni a tükörből visszanéző képpel, mikor ott pont az életem értelmét és egyben a saját példaképemet látom minden egyes alkalommal 💗

tegnapelőtt 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Én vékony vagyok, csak kicsit olyan kis puhos, annyira nem vészes, de hátha ez megnyugtat kicsit:

A páromon van vagy 20 kg felesleg. És szeretek ránézni, szexi, tetszik :) Pedig ő előtte mindig normál súlyú férfiak voltak az életemben, szóval nem az van hogy ez az ideálom. Egyszerűen csak nem számít. :)

tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam/vagyok. Nagyjából 8 évvel ezelőttig teljesen normál tartományban volt a súlyom. Akkor több eü dolog miatt, kb. két év alatt 23 kg-ot híztam. A mai napig szörnyülködve nézek tükörbe, mert nem az az ember néz rám vissza, aki vagyok. Most jutottam el odáig, hogy talán látszik az alagút vége, normális szinten vannak a hormonjaim és elkezdtem fogyni, persze diétázom is. A hízásomkor kb. másfél évig nem tudatosodott bennem, hogy kövér vagyok. Ha ruhát vettem, simán bevittem a próbafülkébe a 40-42-es ruhát, közben már 46-os kellett volna. Szóval én sehogy sem tudom békét kötni a tükörképemmel. Jelenleg kb. 15 kg feleslegem van (nem a teljesen ideális súlyhoz, hanem ahhoz, amit én jónak gondolok, az ideális 68 kg lenne, nekem jó lesz a 78 is, 52 éves vagyok), de most nagyon jól elkaptam a fonalat és jók az eü eredményeim, nagyon bizakodó vagyok, hogy karácsonykor már nyugodt szívvel megehetek egy szelet bejglit :-)
tegnap 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!