Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Integetőizom eltüntetése?

Integetőizom eltüntetése?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy a fogyókúra tipokban van a legjobb helyen a kérdésem, de itt talán kapok értelmes választ.

A gondom, hogy alacsony és aránylag vékony vagyok (150/50) minusz 10 kg után. Elég sokat sportolok, a karomon is észrevehetően vannak izmok, bicepsz/tricepsz kifejezetten látható is.

DE mégis van a karomon alul az bőrrész (meg szerintem kötőszövet), ami össze-vissza lötyög, ezt nem tudom, hogy lehetne eltüntetni.

Tovább fogyni nem akarok, meg értelme sincs, mert nem zsír van a karomon, hanem csak a megnyúlt bőr.

Ha valakinek van tényleg hatásos módszere, gyakorlatok, kérem segítsen.



szept. 14. 17:14
 1/5 anonim válasza:
78%

Először is: Gratulálok a fogyáshoz ügyes vagy csak így tovább! (Persze kitartás részén értem nem a fogyásin)


Másodszor is amire gondolsz az az integető háj és súlyzós gyakorlatokkal szépen el lehet vele tüntetni. Keress rá a neten angolul hogy integető háj eltüntető edzés és menni fog.

szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, meg a bíztatást is.

A gondom, hogy ez a kötöszövet-rész nem akar csökkenni, így meg igen vastag a karom, föleg az alkatomhoz képest.

Régen (a hízás elött) kb 32-34 cm volt a karom, most meg simán 38 fölött, és ezt nagyon aránytalannak érzem. Nem tudom, ha még izmokat építek fel, akkor mitöl lesz vékonyabb a karom? Vagy ha ilyen marad, akkor meg továbbra sem néz jobban ki.

Már most is elég sokat erösítek súlyzókkal, fekvötámasszal, stb., de nem látok eredményt.

Meg még egy kérdés: milyen címszóra keressek angolul?

szept. 14. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Erősíts, hogy a bőr alatti részre izom kerüljön, illetve az idő is segít. Fogyás után 2-3 év is lehet, hogy a bőr összehúzódjon. Persze ha már elmúltál 50, akkor ez reménytelen. Végső esetben plasztikai műtéttel is kezelhető.
szept. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vékonyabb nem lesz soha. Csak formásabb, ha kitoltod izommal
szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszi a válaszokat
szept. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!