Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek modell alkat?

Hogyan legyek modell alkat?

Figyelt kérdés

jövőe szeretnék jelentkezni az angelface castingjára

12éves vagyok ezért jövőre már jelentkezhetek.egy olyan hetirend kéne aminek betartásával készen állhatok a jelentkezésre. járok jazzbalettozni heti 2X

előre is köszi


2010. nov. 2. 22:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

akkor így mondom...-.- :

nem szeretnék fogyni ,hanem erősödni akarok

tudjátok: laposabb has ,izmosabb popsi ,meg ilyenek

azért írtam h nem akarom abbahagyni az evést


de hát azért köszy a válaszokat :D



jah és még egy fontos ! én nem feltétlenül modell akarok lenni hanem reklámarc vagy valami ilyen...

2010. nov. 3. 07:26
 12/13 anonim ***** válasza:

Ja...én is ezt akartam.Reklám modellnek fel is vettek,mivel azt mondták különlegesen szép az arcom,de kicsi vagyok(156 cm) ezért a kifutóra evidens,hogy nem visznek fel,de máshova igen.Akkor voltam ehhez a 'magassághoz' 46 kg.De láttam,hogy az igazi modell lányok mennyivel vékonyabbak.Elkezdtem fogyózni.Először csak lightosan...aztán napi 2óra edzés,egyre kevesebb kajával.A végén olyan 300kcalt ettem.Van amikor napokig semmi.Végül 36 kg-nál a szüleim megállj-t parancsoltak,és azt mondták,hogy vagy abba hagyom,vagy vége az álmomnak.Abbahagytam...de azt mondtam,hogy inkább visszatérek ebbe a világba pár év múlva,amikor lelkileg is kigyógyulok.Ez volt egy éve...most sem vagyok teljesen okés kaja ügyileg.:/

És akármennyire is mondják a modelllányok,hogy nem...de...a legtöbb modellnek erről szól az élete.Hiszen az a munkájuk,hogy jól nézzenek ki,hogy vékonyak legyenek.Szóval kétszer is gondold meg,hogy mit szeretnél.

2010. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ez egy elég szívhez szóló üzenet volt...

de én azért ki szertném bróbálni...ha nem is a modellkedést de szeretnék reklámarc lenni vagy valami hasonló

és nem szeretnék fogyózni...max. edzeni de ha nem ugy fogadnának el amilyen vagyok ....vagy inkább ha azt mondanák h FOGYÓZNOM kellene akkor kiszállnék

2010. nov. 3. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!