Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esznek azok akik fogyókurá...

Mit esznek azok akik fogyókuráznak és este megéheznek?

Figyelt kérdés
aug. 29. 21:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Én is inkább lefekszek aludni. Sokszor az esti farkaséhség a fáradtság miatt van, a szervezet úgy érzi, pótolni kell az energiát. De mivel azt már aznap úgysem tudná normálisan hasznosítani, inkább alvással kell feltöltődni.
aug. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%

10

Én pl azért éhezem meg ilyenkor, mert 7 körül van vacsi, majd 8 és 10 között 2 órát sétálok a kutyával. Szerintem normális hogy éhes leszek.

aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%

#12

Ez a túl kicsi a kalóriakeret. Tehát amit aznap már addig megettél, nem lenne elég.

Ha 11kor fekszik le az ember aludni tök normális enni este 9kor meg eg- étkezést

aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

12

Ez a késő esti étkezés direkt bele volt számolva a kalóriakeretbe, mert tudom hogy egy két órás séta mindenképp meghozza az étvágyat. :)

aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
31%
14 akkor nincs probléma az éhséggel sem hisz teljes nyugodtsággal eszel rá egy étkezést
aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Én nem tudok elaludni éhesen, és ha nem aludtam ki magam, annak könnyen bezabálás lesz a vége. Úgyhogy eszem, ha éhes vagyok, akkor is, ha így aznap nem leszek deficitben, sőt akkor is, ha pluszban leszek így. Ugyanazt eszem, mint nappal tenném, arra figyelek, hogy lehetőleg legyen benne fehérje, a szénhidrát főleg lassú felszívódású legyen, de legyen benne egy pici rendes cukor is, mert az gyorsan elmulasztja az éhségem. Szóval mondjuk egy körözöttes kenyér, aminek levágom a sarkát és oda teszek egy pici lekvárt.


Ha normál lefekvési idő környékén vagyok éhes, akkor a kalóriakerettel szúrtam el valamit általában, tehát túl keveset ettem. Viszont ha nem tudok elaludni, akkor éjjel is általában éhes leszek, akkor is, ha amúgy normálisan ettem aznap. De akkor is eszem a kereten felül, pluszban.

aug. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15. Igen, így volt. Eleinte küzdöttem ellene, de aztán rájöttem hogy felesleges, inkább tervezni kell vele. :)
aug. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális ételt. Amit a család is, hogy ne legyek éhes. Viszont nem annyit. Számolom a kalóriákat és annyit ami belefér.
aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem fogyókúrázni kéne, hanem megfelelően táplálkozni, diétázni és élet módot váltani! A két módszer között nagyságrendbeli különbségek vannak, és utóbbinál nem leszel éhes, persze a megevett táplálékot mérleggel kell számolni nem szemmértékre!

Csak az a baj az ilyen "fórumokon" túlsúlyos emberek magyarázzák, azt, hogy hogyan kell, pedig még saját maguk sem tudták ezekkel a módszerekkel tartósan megtartani a kívánt súlyukat. Ők kapják a 100% közeli értékeléseket. Majd mikor egy olyan ember ír, aki ért hozzá, azt a végtelenségig lehúzzák.

Ennek egyszerű az oka, a fogyókúra egyszerű, minden hülye képes rá, rövid idő alatt nagy súlyveszteség, majd abbahagyás után biztos vissza hízás + felszedett súllyal. És a többség szerint ez a jó... vicc! A memória meg szelektív...

Aki meg azt mondja: rendszeres sport és megfelelő táplálkozás, azt idiótának tartják... Igen, mert sokáig tart, és maradandó eredményt eredményez, és a legfőbb probléma rengeteg munkát kell beleinvesztálni. De mondok még valamit, a legtöbb csoportos edzésen vagy edzőteremben ingyen segítenek az edzéstervben és a táplálkozásban, nem kell személyi edző sem hozzá. Vannak olyan termek is ahol ezért fizetni kell, de legalább ugyan annyi van ahol ez az alapár része.

aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Amihez kedvem van... nem fogok éhesen lefeküdni,bocs.
aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!