Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes válaszolni a...

Hogyan érdemes válaszolni a kövér vagy/meghíztál mert zabálsz és hasonló kijelentésekre diéta alatt?

Figyelt kérdés
Én vacak vagyok ebben, nagyon fel tud zaklatni egy-egy ilyen kijelentés, ráadásul a lassan fogyók táborát gyarapítom (tehát a havi 1-1.5kg az ami lemegy átlagban ha megfelelő diétát választom, a többivel képtelenség ennyi is, főleg nem stabilan). Szóval lelkesen sportolok , számolom a kajámat, nézem az evés időpontját és figyelek az átlagos napi séta mennyiségre is, majd megkapok egy olyan kijelentést hogy azért vagy kövér, azért nem fogysz (10kilo fogyás után) mert zabálsz. Mindezt olyan embertől aki nem látta mit eszem, csak konstatálta hogy nem vagyok vékony. Általában el tudnám sírni magam ezektől a megjegyzésektől... Sosem tudom hogy ezekre mit feleljek. És mindezt felnőtt emberektől... Egész életemben túlságos voltam és fogyóztam (kb 10 éves koromtól) így mostanra a gyors diéták nem hatnak, ellenben baromi szépen tudok jojózni tőlük. Jah és igen többet eszem patikából , salátából és ilyenekből és így hatalmas egy adag kajám miközben amúgy szénhidrátra és kalóriára kisebb mint az átlagos 😅 szóval még bűntudatom is van hogy tényleg sokat eszem mert nagy a tányér

aug. 9. 13:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy értelmes ember ilyet nem mond, az idióta meg maradjon csendben:)
aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%

Amikor közlik veled a nyilván valót.

Mármint,hogy:-kövér vagy.

Mond azt,hogy:-de jól áll.

aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ne álj szóba ilyen emberekkel, mindenhonnét tiltani, totál no contact!
aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!