Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kollagén kapszula segíthet...

Kollagén kapszula segíthet hogy ne lógjon a bőröm?

Figyelt kérdés
124kg vagyok 64kgot akarok fogyni ha szedem a kapszulát az segíthet?
júl. 23. 17:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem jó.
júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
26%

Teljesen jó. Megfelelő formában van benne a kollagén. És a hivatalos adagnak 2/3-ada is elég.

Ráadásul van mellette C vitamin ami segíti a kollagén felszivódásá

júl. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12es köszi ezt minden.nap addig kell szedni amíg fogyozok ?
júl. 24. 11:38
 14/22 anonim ***** válasza:
62%
Értd meg, hogy sajnos teljesen mindegy, pláne ilyen gymbeames szaroknál. Csinálhatod azt, hogy csak a kollagént pártoló kommentekre reagálsz, de ezek a kommentek a valósággal nem ápolnak kapcsolatot, és hamis illúziókba kergetnek téged. Nem egy drága mulatság a kollagén, költhetsz rá pénzt, csak a hamis illúziókkal lesznek problémák.
júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Én tízezreket nem tudok kiadni rá. Melyik oldal a jó akkor ?
júl. 24. 12:45
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Egyik se. 64 kiló fogyást nem úszol meg büntetlenül. Több tíz kilóval hamarabb kellett volna kapcsolnod. Egy felnőtt testsúlya van rajtad zsírban.
júl. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
46%

Büntetlenül tényleg nem úszod meg. Lesz így is stria, bőrlógás csk kevesebb. Amivel csökkenteni lehet az a lassú fogyás, a kolagén és a súlyzós edzés.

Kollagén 3 hónapig enni aztán 3mat nem. A gymbeames ugyanolyan jó mint a myprotein vagy a gal. Full ugyanúgy gyártják. Ugyanaz a kémiai molekula.

júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Heti 1kg lassú fogyas ?
júl. 24. 13:30
 19/22 anonim ***** válasza:

Segíthet a kollagén igen, de azt tudomásul kell venni, hogy nem sebészkés. -64kg nem marad nyom nélkül, akármit szedsz is.

Én 106kgt fogytam, 4 éven belül, végig szedtem kollagént, mellette lassú fogyás és mozgás. Maradt bőrfelesleg itt-ott, de annyi nem, hogy kés alá feküdjek miatta, tehát nem vészes. Ruhában meg sem látszik. A bőröm sokkal jobb állapotban van mióta szedek kollagént, anno száraz, durva volt, mióta szedek kollagént nem az, egészen ' bársonyos , kellemes ahogy a párom szokta mondani, és én magam is érzem hogy sokat javult.

Egyik barátnőm pl 80kgt fogyott, 2 év alatt, nem szedett semmit, nem is mozgott, és sokkal több bőr maradt rajta.

Szóval sokat számíthat hogy milyen tempóban fogysz, és a kollagén is segíthet, de a mozgás is fontos.

Heti 1 kg az gyors. Bár ha csak nem koplalsz hozzá, hosszútávon úgyis belassul.

júl. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De mki heti 1kgot ir .akkor hogyan lehet az gyors ?
júl. 25. 06:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!