Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kollagén kapszula segíthet...

Kollagén kapszula segíthet hogy ne lógjon a bőröm?

Figyelt kérdés
124kg vagyok 64kgot akarok fogyni ha szedem a kapszulát az segíthet?
júl. 23. 17:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%

Igen, de nagy dózisú kell, jó felszívódású, a DM-es vackokat felejtsd el.

Tornázni kell, de segít.

júl. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
64 kilós extrém fogyásnál sajnos még a megadózisú kollagén se segítene sokat.
júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon alkati kérdés is.

Barátnőm 137ről indult tavaly nyár végén már 100alatt van, és eddig rendben van, nincs olxan lógás, amit a fogyós műsorokban látsz. Nem szed semmit.

júl. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Genetikán múlik és életkoron. A kollagén segíthet de csak minimálisan. Ha jó a genetikád a bőröd szempontjából, akkor plusz kollagén nélkül is egészen jól alkalmazkodna. Ha rossz, akkor meg egy vödörrel is szedhetsz, úgy is lógni fog.
júl. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
A kapszulában nagyon kevés kollagén van. De a kollagén por segithet. Napi 10 gr
júl. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Segíthet, de próbálj meg nem túl gyorsan fogyni, heti kb 0,5kg… ha nagyon gyors vagy nagy lesz rád a kabát és akkor max a kés segít.
júl. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
ne drogériásat vegyél mert szart sem ér ,90 darabosat szedtem minden nap és 0 változás szó szerint
júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Jo de akkor milyet.

Mert mindegyik gyarto azt mondja az övé a legjobb a piacon, mert ők nem a szemetet daralják bele. Honnan tudom h melyik a jo?

Anybody? BUsa? GymB? Egyeb?

júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

#8 mind egyre megy. Legyen 3mas típusú (marha) és legyen benne a kollagén peptidekrw bontva hogy ideális legyen a felszívódás. Azon kívül tökmindegy.

A javaslat 3 honap kura es 3 honap semmi. De napo 10 gr kollagen alatt semmi ertelme.

Ha a fentiek teljesulnek akkor a legjobb olyat valasztani ami izlik meg meg tudod venni. Nekem pl a myprotein citromos meg a puregold anamaszos a kedvenceim.

júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

[link]


Ez jo ?

júl. 24. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!