Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaloriaszamolas mellé sportcipő?

Kaloriaszamolas mellé sportcipő?

Figyelt kérdés

Elnézést a hülye megfogalmazásért,de csak így merem remélemni, hogy nem helyezik át a kérdésemet,szerintem itt több releváns választ kapok,mint a sport vagy a divat kategóriában.


Lúdtalpas vagyok. Terhesség és szoptatás alatt 25 kilót hiztam. Már sokat fogytam kaloriaszamolassal,de 10 kiló túlsúly még van rajtam,szeretném visszahozni az edzést. Fitnessz,heti két háromszor. Ebben van könnyebb edzés,van hiit is. Erre keresek megfelelő cipőt.

Tudom,hogy vannak sporthoz is ludtalpbetetek,de pont nemrég csináltattam egy betétet ami sajnos sportra nem alkalmas,akkor még nem tudtam,hogy erre is van külön. Nem szeretnék még egyszer erre kiadnI,főleg,hogy edzicipo is kellene.

UI: a gyerek már két éves,megelőzendő a ne fogyózz gyerek mellett kommenteket.


A kérdés tehát az,milyen sportcipő lenne jó? Nem ártana ha nem egy heti fizetésbe kerülne. :)



júl. 19. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Szintén lúdtalp. Szintén sport. Szintén fogyás.

Mivel nem heti 10-20 órát sportolunk teljesen megfelel a sima átlagos sportcipő, lúdtalpbetét nélkül.

Abból meg a szokásos: tartsa a bokát, legyen kényelmes

júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Muszaj elmenned es probalgatni!

Ludtalpam van, nem hasznalok betetet oszinten, mert nekem egyszeruen nem valt be eddig.


Nekem szemely szerint a nike es a drk cipok kenyelmesek, sportra es hetkoznap is ezeket hordom. De menj es probalgass :)

júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy szélesebb fajta sport cipőbe teszel egy egyszerű, deichmannos bőr talpbetétetet, akkor arra a kis időre tökéletesen megfelel.
júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én boltban szoktam próbálgatni a modelleket, hogy a fazont és méretet belőjem, utána meg körülnézek neten, és gyakran kb fél áron meg tudom venni ilyen ecipő, sportissimo oldalakon.

Személyes próba nélkül lutri, mert az egyes márkáknak nemcsak a fazonja,hanem sokszor a méretezése is más.

Heti pár óra sportra szerintem nem kell talpbetét, főleg, ha a mindennapokban hordasz!

Nekem az Asics cipők váltak be, nem is nagyon drágák a régebbi modellek netről rendelve.

júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!