Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Skechers márkájú sportcipők...

A Skechers márkájú sportcipők mennyire kényelmesek, mennyire számít jó márkának?

Figyelt kérdés
Most veszek először Skechers sportcipőt, azon belül is egy Oak Canyon Redwick típust néztem ki. Aki már vett, használt Skechers sportcipőt, tudna véleményt írni, mennyire volt kényelmes, mennyire volt elégedett vele?

#Skechers sportcipő
jún. 13. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kenyelmes, de amugy persze nem tudom mire veszed, de meleged lesz most ebben a tipusban az tuti.
jún. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm a válaszod.

Ilyen típusú sportcipőket szoktam hordani hétköznapi használatra is, csak korábban Nike-ot, Adidast hordtam, csak gondoltam most kipróbálom ezt a márkát is.

jún. 13. 12:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Sikerült egész jó áron kinézni ezért gondoltam teszek egy próbát.
jún. 13. 12:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan ezt a típust nem ismerem, de most is egy skechers cipőm van és szerintem az eddigi egyik legkényelmesebb, én nagyon szeretem. Egy éve vettem amúgy, tökéletes állapotban van még mindig.

Viszont mikor próbálgattam, volt a márkának olyan cipője is, amit nem éreztem ennyire kényelmesnek. Persze lehet másnak meg az volt a jó. Mindenesetre ha van rá lehetőség, próbáld fel. Ha online akarod venni, mert ott olcsóbb, akkor is tudsz keresni valami cipőboltot, ahol van és meg tudod nézni vétel előtt, hogy te milyennek érzed.

jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es a válaszod.
jún. 13. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Kényelmes, férjem szereti mert puha a talpbetét benne. Ugyanakkor gyorsan kopik neki. Szóval annyira nem nagyon tartós.
jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 6-os a válaszod. Meglátjuk nekem meddig bírja.
jún. 13. 23:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!