Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a legjobb zsirégeto...

Mik a legjobb zsirégeto zsoldégek, gyumolcsok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

A kaja nem éget zsírt, csak a mozgás. A megfelelő táplálkozás ehhez csak hozzájárulni tud. Segít a zöld tea, az ananász, citrusok. Sok fehér, sovány hús, natúr tejtermékek.

Az összes zöldség és gyümölcs is jó fogókúrához.

Önmagában csak evéssel viszont senki nem fog tudni lefogyni, nem evéssel pedig tartósan nem, csak a betegsége lesz tartós.

2010. nov. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek zsírégető zöldségek gyümölcsök.
2010. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de van. pl. minden nap 3 dl frissen facsart grapefuit. tuti egeti a zsirt.
2010. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És mégis hogy, kedves utolsó?

Attól, hogy eszel vagy iszol valamit, nem fogsz fogyni, a citruslevek csak vízhajtók, nem zsírégetők. Zsírt MOZGÁSSAL fogsz égetni csak.

2010. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
legyen neked igazad.
2010. nov. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mondják, hogy zsírégető vagy negatív kalóriás gyümik vagy zöldségek, mert ha eszel belőle, akkor sokkal több kalóriát éget el a szervezeted emésztéskor, mint amennyi kcal a gyümölcs vagy zöldség volt...
2010. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elvileg én ugy hallottam, h a káposzta az az, emg az alma is, bár van aki azt mondja, h az alma hízlal:O nem értem mostmár..
2010. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alma nem hízlal, badarság. Arra is azt mondja hogy "zsírégető" vagy "negatív kalóriás".
2010. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!