Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás időszakos böjttel...

Fogyás időszakos böjttel lehetséges?

Figyelt kérdés

Szülés után maradt rajtam felesleg már terhesség előtt is a pajzsmirigy problémák miatt felszedtem 10 kgt de kezdtem szedni az orvosságot és fogytam pár kilót csak teherbe estem

160 cm vagyok 55kg szoktam lenni most 67 vagyok(még sose voltam ennyi 🥲).Eddig a kicsi és a szoptatás mellett nem igen szerettem volna diétázni de most egyre közeledik az esküvő napja(kevesebb mint egy év) addigra szeretnék visszafogyni 55kgra

Sportolni max heti 2x van időm(futok) de minden nap mozgásba vagyok és sétálunk a kicsivel. Az étkezésre is próbálok odafigyelni bár nem főzök magamnak külön de tartom a mértéket

Elkezdtem az időszakos böjtöt 16/8 valakinek ez segített a fogyásban?

Nem hiszek ilyen csodabogyókban de egy kicsit felturbóznám az anyagcserémet erre esetleg tippek?…iszom zöld teát és nézegetem ezeket az italokat (super greens) gymbeamon amik tele vannak vitaminnal és segítik ez emésztést szerintetek?



júl. 18. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%

Italokat és porokat ns vegyél. Edd meg a zöldségadagod minden nap és még jobb is


Ha neked jolesik az idoszakos bojt, csinald de sokat nem ad hozza. Ami hozzaad a sport es a mertektartas es az neked meg is van

júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amennyiben kalóriadeficitet érsz el vele. Én azért időszakos böjtölök, mert képtelen vagyok máshogy mértéket tartani. Így hatásos. Ha te a 8 órádban kevesebbet viszel be, akkor be fog válni. Ha ugyanannyit, vagy többet, akkor nem fog működni.
júl. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Időszakos böjttel fogytam eddig 10-12 kilót. Pontosan nem tudom, hogy mennyit, mert eleinte nem is mértem magam, mert nem a fogyás volt a fő cél, hanem reflux miatt kezdtem hosszabb evés mentes időszakot tartani. Kezdetben 16/8 volt, mostanában 18-19/6-5-öt tartok, mivel reggel már nem vagyok éhes.

Én reggelizek 8 körül, ebédelek 12-14 között, ebéd után még egy kis nasi, fagyi, süti, gyümölcs stb. Ezek után másnap reggelig nem eszem.

Kb. 3 és fél hónapja így étkezem. Már soha sem érzem a vércukor leesését, nem érzek kínzó éhséget, könnyebben mozgok, kétnaponta futok 6-7 kilométert. Nyugodt éjszakáim vannak, a reflux pedig szinte tünetmentes lett.

Nekem a fogyás bónusz ebben a sztoriban, viszont nagyon élvezem, hogy újra beleférek a régi ruháimba.

júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!