Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 éve szültem. Előtte...

1 éve szültem. Előtte 176/56kg voltam, most 176/77kg kb.. nem vagyok kövér vagy ilyesmi, de szeretnék legalább 65 lenni. Alig eszek. Mit tehetnék hogy menjen le ebbol kicsit?

Figyelt kérdés
júl. 9. 10:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
16%

Én pár éve rátaláltam az időszakos böjtre és akármikor fogyni szeretnék ezt csinálom,csak ez működik nekem.

Érdemes utánanézned, rengeteg oldal foglalkozik ezzel,illetve facebookon is vannak csoportok ahol támogatást kapsz bármi kérdésed van.

júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
80%

Rendszeresen kell enni. Az össze vissza éves, meg kihagyom a reggelit meg ilyenek az nem tesz jót.

Reggelizni, ebédelni, vacsorázni. Nyilván egészségesen, változatosan és mértékkel. Sok víz, üdítő off. Ha egészséges vagy ennyi elég ahhoz hogy fogyj.

(Nálam ez segített plusz én mellette mindennap edzettem.)

júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Kalóriákat számolok. Előtte 164/73 voltam, most tartok 164/74-nél, a 86-ból. Mindezt egy év alatt, de úgy képzeld eel az egy évet hogy ezt nem végig csináltam, hanem amikor "kedvem" volt. Úgyszintén 60-65 a cél. Ehetek mindent de fel kell jegyezni, mivel szoptatok így 3-400 kcal-al többet ehetek. 1700-at eszek naponta, de mivel ugye az egészségtelen kajákban több a kcal is így többször inkább próbálok egészségeset enni, így duplán jó.

De van a tányér módszer is, aztán van az időszakos böjt. Más nem jut eszembe amit jónak is tartok.

júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Szoptatsz még? Én 170/58 kiló voltam, mikor terhes lettem és 170/70 jöttem haza a kórházból és egyszerűen egy grammot sem fogytam, míg szoptattam. Én a súlyomra nagyon odafigyeltem mindig, a szoptatás alatt is tartottam a súlymegtartó diétát, amit dietetikus javasolt, hogy a szoptatás kalóriatöbbletével így majd megindul a súlyom, de nem. Egészen addig nem ment le semmk, amíg szoptattam, hiába volt minden. Amikor viszont abbahagytam a szoptatást, két hónap alatt 56kg lettem.
júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Kalóriaszámolás. Legalább pár hétig, utána már nagyjából tudni fogod számolás nélkül is. Én szülés után 175/92 voltam. Jelenleg 175/71. Ha odafigyelsz a kalóriabevitelre, gyakorlatilag bármikor bármit ehetsz. Van, hogy kicsit elszalad velem a ló, akkor megint számolok kb 2 hétig. Írták az időszakos böjtöt is. Az is jó, de csak akkor van értelme, ha abban a bizonyos idősávban ugyanúgy kalóriadeficitben vagy. Én is csináltam, nekem a refluxomon nagyon sokat segített.
júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Én kalóriákat számolok. Vannak jó appok, amik kiszámolják az adataid alapján,hogy hány kcal a napi szükségleted. Beírod miket ettél, kiszámolja, mennyit ehetsz még aznap. Pl. Yazio, Kalóriabázis. Egy idő után magadtól is tudsz számolni, ha kitapasztaltad a kajáid mennyiségét. Ha főzöl, minden egyes hozzávalót számolni kell. Az olajat, a fűszereket stb.

Mellette mozognod kell, válassz valami jó sportot, amit gyerek mellett is tudsz csinálni.

Én jógázom.

Heti 0.5-1 kg fogyás az egészséges ütem, légy türelmes.

Én 130 kilóról fogyok, már 30 kiló lement fél év alatt.

júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
6, egy jóga sorozatot küldenél, hogy miket csinálsz?
júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Nem szoptatok

júl. 9. 11:45
 9/11 anonim ***** válasza:
36%
Pont az "alig eszek" miatt nem fogysz. Mivel a szervezeted úgy veszi, hogy koplalsz, így a bevitt cuccot, amit nem használ fel, azt azonnal raktározza. Ha rendszeresen és normális étkezel, és a szervezeted nem fog pánikolni, hogy "jó ég, kitudja mikor jutok megint kajához..." akkor fog sikeres lenni a fogyás.
júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__124421..


Ezeket tartsd be és mellé csak akkor egyel mikor éhes vagy. De akkor egyél. Így garantáltan kevesebbet fogsz de egészsegesen

júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!