Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reális 2honap alatt 20kgot...

Reális 2honap alatt 20kgot fogyni?

Figyelt kérdés
A luxoyaval ez a pasi 20kgot fogyott 2honap alatt 121kgrol indult . Ez reális heti 2,5kg mit gondoltok ?
júl. 8. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem reális
júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Heti 0,5-1 kg fogyás az egészséges.

Ennek fényében nagyon nem egészséges. Lehetségesnek persze lehetséges. De azt a vérképet és közérzetet nem akarhatod magadnak, ami ezzel jár.

júl. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Te mindent elhiszel, amit valaki állít? Naponta technikailag lehetetlen 3000 kalóriát leadni, hacsak nem bányász az illető.
júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Heti fél kg fogyás az reális. Egyébként ha ez igaz is, akkor annak a 20kilónak amúgy jó nagy része csak víz, mert az könnyen lemegy, a testzsír nem.
júl. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetségesnek épp lehetséges, de semmiképp sem egészséges. Én is nagyjából 2 hónap alatt fogytam le 20kg-t, viszont nálam a kiindulósúly is nagy volt. A fogyás nagyobbik része valószìnüleg sima víz volt nálam is. Nekem úgy sikerült hogy napi 1X ettem, közben heti többszőr végeztem erős fizikai mozgást. Semmi nasi, édesség, üdítő, gyümölcs. Nálam nem tudatos döntés volt ez, borzalmasan stresszes időszakban voltam ami rátett egy lapáttal. Őszintén szólva mái napig nem értem hogy nem ájultam ki úgy, vagy lett bajom hosszútávon. Folyamatosan hányingerem/gyomorfájdalmaim voltak, folyamatosan és állandóan szomjas voltam mindegy mennyi vizet ittam, heti többször volt migrénem, gyengének éreztem magam, és napi minimum 10-15 alkalommal úgy éreztem elájulok. Ha hirtelen helyzetet változtattam, felültem, felálltam, vagy csak hirtelen mozdulatot tettem már éreztem hogy ebből ájulás lesz, elsötétült minden egy jó 5 mp-re. Az eszméletemet sose vesztettem el ténylegesen, hála az égnek. Ezen kívül jelentős izmot is veszítettem emiatt, amit mái napig nem is tudtam magamra szedni. Azóta többet fogytam, most már egészséges módon de még így is észrevehető a különbség hogy nehezebben bírom a fizikai megerőltetést még fogyás után is.

Furcsamód amikor egészségesebb módon kezdtem el fogyni akkor lelassult a fogyás nagyban, viszont teljesen jó a közérzetem, nincs migrén vagy hányinger, meg semmi más sem. Ha fogyni akarsz csináld egészséges ütemben és lassan, ne akarsz rövid időn belül nagy súlyt ledobni. Én szerencsésnek tartom magam hogy aránylag sértetlenül megúsztam a két hónap koplalást, de nagyon csúnyán megüthettem volna a bokámat.

júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maximum akkor, ha most kezded és 300 kilóról indulsz.
júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!