Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy fogytam,...

Előfordulhat, hogy fogytam, anélkül, hogy a mérlegen nagy változás lenne, mert 4 hete nem jött rám egy ruha, szorított vállban es karban és most lazán rámjön?

Figyelt kérdés
Nem fogytam csak pár kilót. Es mindig kar es hátból fogyok legnehezebben, még sokat kell fogyjak amúgy
júl. 2. 20:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Idősek otthona kemény fizikai munkanak számít, simán izmosodhat. 80-100 kilós betegek mozgatása nem lófitty.
júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
Aki azt írja, hogy 4 hét alatt az idősek otthonától olyan szintű izmot pakolsz fel, ami meglátszik, az sosem járt edzőteremben, pláne súlyokat nem mozgatott.
júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy izmosodtam, utolsó. Kattanj le erről a megizmosodtam témáról!

Nem állítottam ilyet!

Azt mondtam rámjön a ruha!!! Ennyi!

júl. 4. 17:53
 14/17 A kérdező kommentje:
Ki a franc versenyezik veled es a súlyaiddal?
júl. 4. 17:54
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

“ Amikor a zsír átalakulás izomzattá nincs nagy súlyvesztés.”


“Nekialltam dolgozni, 2 hónapja, öregek otthona, kemény meló nincs kizárva, hogy izmosodtam!”



A kommentet nem elsosorban neked szantam. De mindegy, felolem aztan azzal nyugtatod magad, amivel akarod.

júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Megint az izmokat kezded? Nem bírsz erről lekattanni, atyaisten! Te beteg vagy!
júl. 4. 19:58
 17/17 A kérdező kommentje:
Azt hiszed izmosodni vágyok nőként?
júl. 4. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!