Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy fogytam,...

Előfordulhat, hogy fogytam, anélkül, hogy a mérlegen nagy változás lenne, mert 4 hete nem jött rám egy ruha, szorított vállban es karban és most lazán rámjön?

Figyelt kérdés
Nem fogytam csak pár kilót. Es mindig kar es hátból fogyok legnehezebben, még sokat kell fogyjak amúgy
júl. 2. 20:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát de ezek szerint mégis fogytál, akkor is ha csak pár kilót. :)

Nem tudom hány kilóról indulsz. Én csak kis súlyból fogytam, és nekem az első 4 kg után egyel kisebb nadrág kellett, aztán 2!! Kg után még egyel kisebb. Aztán fogytam még kettőt, attól már nem kellett kisebb méret.

Szóval igen, előfordulhat. Mondjuk nagyobb súlyfeleslegnél nem tudom hogy megy ez, rajtam csak az a 8 kg volt.

júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Amikor a zsír átalakulás izomzattá nincs nagy súlyvesztés.

Az izomzatnak kevesebb a térfogata mint a laza hálynak.

Én is sokkal Karcsúbb lettem de súlyban alig észrevehető.

Főleg használ nagyon látványos illetve a fenekemen. 3 hónap edzés után vagyok 34 ffi.

87 kg voltam most 77 de sokkal Kissebb ruhák kellenek.

júl. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
A zsír nem alakul izommá, és nem könnyű dolog izmosodni, főleg egy nőnek. 4 hét alatt tuti nem alakult ki a kérdezőnél értékelhető mennyiségű izom, főleg hogy nem is említette hogy gyúrna, vagy egyáltalán bármit mozogna.
júl. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nekialltam dolgozni, 2 hónapja, öregek otthona, kemény meló nincs kizárva, hogy izmosodtam!

Mobilom mutatja, h 5-7 km ert járok egy nap

júl. 3. 11:25
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Azét az izmosodás nem ilyen egyszerű... Sétától meg pláne nem, az egyáltalán nem izmosít. Most nem beléd állni akarok ezzel, meg kötekedni, csak lásd reálisan a dolgokat. :) Kicsit olvass jobban utána, ha nekem nem hiszel.
júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Simán lehet az is, hogy vizesedtél, és az ment le. Az pont elég ehhez.
júl. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

2.

A zsír nem alakul át izommá.

Ez két eltérő szövet.

júl. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem is csak víz ment le.

A járkálástól nem fogsz izmosodni.

júl. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem állítottam h a gyaloglastól izmosodtam csak azt mondtam h beférek bőven egy ruhába amibe eddig nem
júl. 3. 13:38
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

9.

"Nekialltam dolgozni, 2 hónapja, öregek otthona, kemény meló nincs kizárva, hogy izmosodtam!


Mobilom mutatja, h 5-7 km ert járok egy nap"


Én úgy értettem.

tegnapelőtt 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!