Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy 5-7 kg t...

Mitől lehet, hogy 5-7 kg t híztam kb 2 hét alatt pedig nem ettem sokat, csak nagyon kemény fizikai munkát végeztem?

Figyelt kérdés

100+ vagyok.


A kaját tartottam ilyen 2000 kaloria körül mégis nehezebb lettem.


jún. 27. 06:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van, ödéma.
jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
NEm híztál, víz van benned több
jún. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Dögmeleg van, gyűjtögetjük a vizet :/ 100 kg felett erre amúgy is hajlamosabb az ember (én is).

Ha nő vagy, a hormonális változások is beleszólhatnak.

jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Víz. Nem hízás
jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

7 liter viz?


Naponta 800-1200 kaloriat simán elégettem, bar az igaz, hogy sokat ittam, mert a szabadba dolgoztam.

jún. 27. 08:55
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 7 liter viz. Az egy 50 kilos nonek 3.5. Konrketan mensi alatt szedunk fel annyit.

Gondolom a dolgozas mellett szenhidratot is tobbet ettel hisz kell az energia. A szenhidrat meg szinten vizet kot meg.

Ha tartottad a kereted, ki van csukva termodinamikailag hogy zsírt szedtél fel. Arra pl nem gondoltál hogy izmosodtál?

jún. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2 het alatt szerintem biztos nem izmosodtam.
jún. 27. 10:47
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
nem ettem sokat-ra: nem kell sokat enni a túl sok kalóriához. Egy szénhidrátcsökkentett kakaós csiga 300 kalória felett van. Szerintem a többségnek fogalma nincs, hogy a nem ettem sokat lehet, hogy mennyiségre igaz, de kalória szempontjából meg nem.
jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2 hétig nagyon kemény fizikai munka - azért ettől elkezdenek épülni az izmok. Ha volt testzsírod, ami lement és helyette izmosodtál, már attól mutathat többet a mérleg - sokan nem tudják, hogy pl. ha elkezdenek kondizni, akkor az alapsúlyuk kicsit megnőhet (most nem a bő túlsúllyal rendelkezőkről beszélek, hanem akik közel normál alkatúak voltak eleve).

Mondjuk az 5-7 kg így is sok, tehát a vízretenció is közrejátszhat. De miaz, hogy 5-7 kg? Most akkor menyi, ilyen viszonylatban a 2 kg azért nem elhanyagolható mértékű szórásnak.

jún. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát 115 kg voltam és amikor mértem magam tegnap akkor voltam 122kg


De nyilvan egy olyan alapotom volt, hogy ittam előtte stb, délbe ettem. Ezert irtam hogy 5-7.


A munka pedig olyan 40-45 órs körüli kardió, sulyzós edzesnek megfelelő volt. Napi 24 ezer lepésem is volt. Ezért nem értem mi ez a nagy sulytöbblet.


A kaloriakkal pedig tökéletesen tisztaban vagyok, nem kell a rizsa hogy nem ettem sokat de megettem egy 20 ezer kalorias édesseget és eszre se vettem..

jún. 27. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!