Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hasi zsírt hogyan sikerült...

A hasi zsírt hogyan sikerült nektek leadni?

Figyelt kérdés

167 cm vagyok és 65 kg, viszont még így is van rajtam túlsúly, ami főleg a hasamra koncentrálódik.

Sok mindent olvastam erről, nyilván az egyértelmű egészséges étkezést és mozgást leszámítva, sokat szoktam gyalogolni és kisebb súlyzókkal is szoktam edzeni otthon.

Nektek mi vált be még ezen kívül?



jún. 25. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Kalóriadeficit.
jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolással. Neked a mozgás megvan, most már csak az étkezést kell elrendezni. Az pedig tudjuk, hogy a fogyás 70%-ban a jó étrenden múlik.
jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%

167-hez a 65 nem olyan kevés. Egészséges, nem gáz, de azért szerintem még fogyhatsz úgy alapból is. Amúgy sem lehet célzottan egy helyről fogyni.

Egyébként meg ez nagyon alkati dolog. Én 165/52 vagyok és így is pocakos... De már megbékéltem vele. Hiába az edzés és az egészséges étkezés, a pocak ott van... Kb csak akkor tűnne el ha egészségtelenre fogynék, de azt nem akarom, úgyhogy elfogadtam.

jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is soknak érzem, főleg hogy ez inkább zsírból tevődik össze és nem izomból sajna. :D

1400-1500 kalóriát állítottam be magamnak, remélem ezzel sikerülni fog.

jún. 26. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 a pocak mindenkinek kidomborodik valamennyire, még egy csontsovány embernek is. Ott helyezkedik el a belső szervek zöme. Belek, vese, húgyhólyag, a tüdő alsó része, nőknék még ott vannak a belső szaporító szervek is. Nem beszélve arról, hogyha a bélrendszer vagy a húgyhólyag tele van.
jún. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
Az még kevés is, főleg ha sportolsz. Én 60-ról 52-re 1800-2000 Kcal-al fogytam, sok sport mellett.
jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Biciklizéssel
jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
157cm /44kg vagyok, nem rég kezdtem futni (egyelőre inkább csak kocogás), szóval nem mozgok vmi sokat, de nem is zabálok kétpofára, vékony vagyok (sokaknak sovány), de én is a pocakkal küzdök, mintha 2-3 hónapos gerhes lennék. Más ilyen vékony csajokon nem látok pocakot.
jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk a mozgás nálam az a gyaloglás, lightosabb kardió, úgy heti ötször harminc perc illetve súlyzós edzés kis súlyokkal, szóval nem nagy dolgokra kell gondolni. :)
jún. 26. 15:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Kardiozz heti 3x 3x, futás, bicikli, úszás vagy bármi ami kardio alapú. Több kalóriát fogsz elégetni és izmot is szedsz fel, sokkal jobban fogsz kinézni.
tegnapelőtt 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!